» Poradna » Programy

Lagy při fps her

Dobrý den, s poslední aktualizaci nvidia mam problem. V fps hrách se mi pri zatížení grafiky ( moc věcí na jednom místě) začne brutálně lagovat hra. Teploty jsou v pořádku zkoušel jsem preinstal ovladačů.Pc sestava. Deska asus rog strix x470-fProcesor ryzen 7 1700x Ram : sport balist 4x4 gb 2666mhzGpu zotac 1080ti apm extremeDisc ssd 500gb kingstone Monitor alienware 240hzNezaznamenal to někdo ještě?Nevíte co s tím?

Odpovědi na otázku

Tak prvně vyzkoušej starší verzi ovladače,který ti fungoval

Pokusím se.. Respektive je to od te doby co nvidia dala do ovladacu low latency mod.. Ktery samozřejmě nemám zaplej.. N8c méně blbě isem popsal chybu.. Je to jen třeba 3x za 4 hodiny hraní. Ze to udela.. Není to pořád

a teploty jsou OK ?

Jo jo teploty cpu úžasné mam vodníka..Teploty gpu kolem 60

Nesvítí v té době nepřetržitě LED indikující práci disku? Jaký typ SSD máš?

Zas až takhle jsem to nezkoumal. Kouknu na to doma. Ale ssd disc kde mam hry tak mám jen na ně.. Žádné filmy programy ani windows.. Ssd pardon. 545s intel 512gb

Jinak pc jsem protahl avg tune up plnou licencí.. Žádné aktualizace ani chyby.. Akorát jsem si vsiml když dám správce úloh. Dám rozšíření tak mám nejak moc spuštěných veci od nvidia. ( v minulosti na tomto win jsem mel problem s virem který mi oteviral za minutu 30 oken prohlížeče. A byl právě pod logem nvidia.) nemá tu nekdo nahodou foto sppravce úloh abych vedel co je original?

tak všechny ty nvidie projeď např online scanerem

Máš nějaký odkaz prosím? Protože avg tune up mi to nic nenašlo. Tak jestli je tedy online skenner tak budi rád za odlaz :)