» Poradna » Mobily

Lagující iphone ?

Dobrý den, mužu se zeptat proč si všichni pochvalujou optimalizaci apple iphone 7, když jsem si pořídil na alze daný telefon, který se po spuštění sekal až se to nedalo. Tak jsem ho reklamoval, byl vyměnen kus za kus, ale opět.... Zasekaný až se to nedalo.... Zlatý Samsug galaxy s5, který jsem měl předtím, tímto fakt netrpěl. Muže mi někdo odpovědět ? děkuju

Odpovědi na otázku

Určitě může.

U Iphone není nefunkčnost vadou, ale ceněnou funkcí za kterou někteří platí jak mourovatí !Máte to co jste zaplatil. Tedy nejlepší telefon všech dob.

Kdyz s nim nejsi spokojen, tak ho vrat a kup si galaxy s7 nebo jinej libovolnej android se srovnatelnou cenou....

Zajímalo by mě jak se ti může sekat a při čem, procesorově je ten telefon hodně vysoko, buď seš trol co hejtuje Apple nebo s tim neumíš. Já na telefonu ,zrenderuju 4k video a v pohodě to ten telefon zvládá s prstem v nose, možná i s palcem u nohy v nose...

Já taky nevim. Všichni si ho vychvalují jak je optimalizace vysoko a ono prd... Zlatej samsung. Co se trola týče, kéžby :D Co se toho neumění týče, jen jsem ho vybalil krabice, zadal apple ID (nebo co to chtělo) a plocha se strašně sekala, ani app store se nechtěl v lagach spustit.. No, už jsem požadal o vracení peněz.

To je fakt zvláštní, snad ti peníze vrátěj.Jakou závadu ti řekli při tom prvním reklamování ?Jsou to lagy telefonu nebo spíš internetové ?Nejsem žádnej zastánce applu, ani odpůrce samsungu ale fakt se mi IOS zdá hodně dobře optimalizované, a zrovna u iPhone 7 kterej má výkonu na rozdávání mě tohle docela překvapilo :(

Kamarát má iPhone 7 a neseká nič.

Asi špatný kus. Správný iPhone poseká celou zahradu

SciPhone ne? To by pak sedelo ... :P Proste jsi mel stesti na spatne kusy anebo zas trapny pokus o trolling.

To víš, když si tam dáš hned ten "želbrejk" a nainstaluje si "tvíky", tak se nedivim. Kup Androida

Nechápu ale používat dnes android je vražda.Iphone reklamujte a je to.Co se týká jakéhokoliv Androidu je to největší SHIT všech dob.Google učet,neustálé lagy a samovolné zapínání všelijakých kravin tak toho jsem si užil před 3 lety až až.Dobrá rada byla koupit sice drahý ale nesmrtelný iphone.Nakonec jsem i dětem koupil tablet od apple.Android je hloupost...............

Zajimavy nazor... Tebou popisovane problemy jsem na androidu od verze 4 nezaznamenal... Ios je sice super, ale pro me je ten system docela hloupy...

Celý tvůj život je shit, ty troubo. Ne trolling ani flame nemáš, tak táhni zpátky do zapomnění.

Kvůli napsání takové pitomosti sis musel založit novou přezdívku? Ty musíš být pořádné ustrašené pako :D

Google účet? Jako by jsi nepotřeboval Apple ID. Lagy? Možná u Androidu 4.1. Samovolné zapínání aplikací? Které jsi si ale ty nainstaloval.

ja ho mam a spokojenost zadne sekani a vykon super ale souhlasim ze je predrazeny zrejme si asi narazil na spatne kusy