Lagování a neodpovídání systému W7

Zdravím,mám tu takový menší (vlastně velký) problém s PC.Na začátek je třeba říct, že mi byl před několika měsíci vyměněn HDD, kvůli mechanické chybě HDD.Před několika dny jsem zapnul PC, surfoval po internetu a najednou mi neodpovídal G-Chrome. Tak jsem ho vypnul ze správce úloh. Po chvíli se mi začalo modré rotující kolečko ukazovat i na hlavním panelu a poté mi celá obrazovka zbělala, resp. dostala bílý nádech, jako, když program přestane pracovat. Hned jsem PC ručně restartoval. Zapnul jsem ho zase, a po pěti minutách zapnutí PC mi začala lagovat myška (kurzor), hýbala se jako by s 1 FPS, prostě po skocích. Žádný program mi nešel zapnout, a dokonce mi vyskočil BSoD (blue screen). Nechtěl jsem do toho rýpat, šel jsem spát. PC jsem samozřejmě vypnul. Ráno jsem se vzbudil a můj PC byl zapnutý. Na obrazovce se objevil mi už známý "no bootable device". PC jsem restartoval a systém se mi chtěl konfigurovat, jenže mi vyskočila hláška, že konfigurace nebyla úspěšná. PC se mi zapnul, a situace s neodpovídáním se opakovala. Zkusil jsem použít nástroj obn. systému i oprava systému, body mám vytvořené jen od 12. 12., takže žádný progress a do stavu výroby nejde z důvodu nové hardwarové části (zřejmě nový HDD), u opravy systému to samé. Vždy se mi podaří spustit nějaký program/soubot tak na 3 - 5 minut, poté začne celý systém neodpovídat a blbnout.Čím myslíte, že by to mohlo být? Díky moc za odpovědi. Jinak mám Acer Aspire S3 - ultrabook (ano, bullshit, vím)Pro podrobnější informace se zeptejte.S pozdravem Matezu.

Odpovědi na otázku

Tak až tady - raději méně slovy - popíšeš, jak se NB chová, když nabootuješ libovolný live-OS, bude ti možné sdělit povzbudivější nebo zásadní informace.

ako sa to prejavuje?podla cisla BSOD sa co zistilo?aky OS?co na to hdtune alebo crystal disk?Nie su tam cistice a urychlovace PC?BTW mam Acer S3-391 aluminium cca rok a ziaden problem