» Poradna » Programy

Laggy

Dobrý den už nějakou dobu používám program sonny vegas pro 13. Nikdy sem s ním neměl žádný problém, ale ted když do něj vložím video tak se z nějakého důvodu začne sekat. když video vyrenderuji tak je vše v pořádku bez laggů, ale když video edituji tak se seká a jak mám editovat video když se tak seká. Nevíte co může záseky způsobovat ?

Odpovědi na otázku

Evidentně nestíhá počítač.

to se mi nezdá, mám víkoný pc

To říkáte vy. Realita bývá většinou jiná. A to "víkoný" jistoty nedodá.

'laggy' taky nic moc.

Nevím co je to "víkoný", ale zjevně ne, když nestíhá :) Tak zkus napsat, co si představuješ pod pojmem "víkoný" a parametry videa, které zpracováváš (rozlišení, datový tok)

Já čekal, jestli ho to třeba nenapadne to konečně napsat. Asi bych čekal dlouho, co?

Skoro bych se vsadil, že to bude nějaký notebook s "U" procesorem.

Celeron

Možná spíš Petrželon nebo Mrkvon :D

Hlavně s pořádnou kaší.

mozno je uz na case precistit chladenie.