» Poradna » Programy

Lag programu, Zamrzlá obrazovka (CSGO)

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jestli nemá někdo stejný problém, popřípadně, jestli neví, jak si s ním poradit. Po posledním windows 10 anniversary updatu jsem zjistil, že když spustím program Counter Strike Global Offensive, tak asi cca po 3 minutách zmrzne, a nefunguje žádná klávesa, mohu zkoušet cokoliv, a on se prostě nezavře. Kdyby tam bylo aspoň "program přestal odpovídat", ale ne, on prostě jede dál. Nevíte někdo co by to mohlo způsobovat?

Odpovědi na otázku

Reinstaluj ovladače grafiky popř. reinstal hry samotné. Jinak čista instalace Win 10 by neuškodila protože Win 10 anniversary update je vlastně jak by new system jako se přecházelo z win 8 na win 8.1, další věc je to prvně si přečíst něco o novém updatu :) a pak možna budeš vědět proč se to děje viz. zde:http://www.zive.cz/clanky/microsoft-ma-probl...

WinKey - napsat Xbox - prokousat se přihlášením - vypnout overlay; popřípadě vypnout overlay i u steamu.

a co by to mělo být společného s xboxem? :O

od updatu je tam nová aplikace Xbox, která si dává přes hry svůj overlay a na některých konfiguracích to zlobí

Xbox aplikácia do CSGO nezasahuje.

xbox overlay se spustí v každé hře

tak můžu potvrdit, že za zamrzávání a pokles FPS mohla Xbox aplikace :))

Zdravím pane zmfcz, ja mám ten samý problém ako pan Lhotský, bohužel nejsem natolik zběhlý v IT. Hledal jsem kde se ten Overlay vypína, ale nemohl jsem to najít. Přes Lupu jsem zadal Xbox, našlo mi to muj účet na na Xboxu o kterém jsem ani nevěděl, ale tam v nastaveních jsem žádnej Overlay nenašel. Notebook mi mrzne v CS:GO pořad a bude velmi vděčný za radu kde se ten Overlay vypíná. Nepomohlo by odinstalování tej Xbox aplikace ?