Lacná grafika na hry

Dobrí den Hledám co najlevnejší grafiku na hraní her LoL,Csgo,Fortnite a WoW aspoň na střední detaily. Ideálne aby aj v budoucnu zvládla tyhle hry na aspoň 60 FPS. Moc se v tom nevyznám a proto chci radu a tip.Díky moc a hezký den.//Pokračování? Jedná se o notebook?https://www.zive.cz/https://www.zive.cz/ //

Odpovědi na otázku

Co znamená "nejlevnější" ? Pro někoho to je třeba 4000,- za gtx 970, nebo 2000,- za gtx 960 ... či 999,- za nějakej starší radeon (R7850, nebo tak něco..). Hodně je to i tom co člověk vyčíhá na bazarech...Pokud má jít o novou, tam "levnou" herní gpu určitě neseženeš..

Max do 4000 a novou

Do 4k zadnou novou kartu na hry nekoupite. Musite litr dva pridat ... nebo patrat po bazarech.

Ale sežene, GTX 1050 2GB za 4000 je na ty jeho požadavky úplne dostačující.

Osobně bych těch pár stovek alespoň na 1050 Ti někde vyhrabal. https://www.czc.cz/msi-geforce-gtx-1050-ti-4... Pokud by to byl problém, tak GTX 1050 (bez "Ti") nebo RX 560* se dají sehnat okolo 3500,-, *Pozor na počet SP. Má mít 1024SP, pokud má jen 896SP, není to RX 560, ale přejmenovaná stará RX 460 s nižším výkonem, ale +-stejnou cenou. Tu určitě nechceš.

I ta vetsinou stoji cca 4.5kKc (samozrejme az na zjevne ultradebilni modely).

A když bych teda přidal ty dva litri tak jakou doporučujete?

GTX 1060

Lol veď na hentie hry mu stačí aj o polovicu slabšia GPU.

https://www.czc.cz/asus-geforce-ph-gt1030-o2... I na tehle si v pohode zahrajes. Pro lidi co nemaj moc penez je i tohle dostacujicí.

i gtx 1050 ti 4 gb uz seženeš pod 4 tis....MSI GeForce GTX 1050 Ti 4GT OC, cena-3 958,-a seženej i levněji :)

Použité...

Jo a kde? Jestli myslíte v Alze, tak to není za ty peníze 1050 Ti, ale jen 1050. Cena Ti začíná kolem 4.500. Samozřejmě beru solidní prodejce a 2 roky záruky a ne překupníky těžebních ojetin bez záruky nebo kupovaný v Číně.

Na takové hry ti stoprocentně stačí GTX 1050 nebo bazarová GTX 760.

mrkni občas na alzu nedavno jsem tam koupil radeona 460 4GB ram sice použita ale za 2600 s DPH a 21 měsícu záruka a hry na tom jedou krásně

Radite jeden pres druheho a pritom ani netusime zakladni udaj - do jake sestavy to je.Nepredpokladejte automaticky, ze ma tazatel dost rozumu na to, aby se treba nesnazili kupovat grafiku do deset let stareho srotu a tak podobne...

Dobra poznamka!