» Poradna » Ostatní

KYRO nebo GeForce 256

Potrebuji poradit - mam koupit grafiku STMicro KYRO 3D 32MB 128b (takze KYRO 1) nebo stary dobry GeForce 256 32MB (od nejake noname firmy - tusim ze AXEL, AXE nebo nak tak)?Dik za vase nazory.

Odpovědi na otázku

Osobne mam GF256SDR ale pokud nepouzivas Linux tak bych zvolil Kyro

Pokud chces stabilni vykon i pri nejnarocnejsich graf. scenach, kup KYRO, pokud sazis na kvalitu znacky kup GF. Fy STMicro ktera vyrabi cipy KYRO pujde pravdepodobne do kelu(diky nVidii ??) tudiz budouci podpora, nove ovladace apod. je asi nerealna. Takze tezko radit, osobne bych pockal jak to dopadne s STM.