» Poradna » Programy

Kvůli tomuhle nejde spustit spousta programů!

Někdo nejspíš na něco kliknul, protože se jednou stalo, že v PC (Windows 7) začalo vyskakovat okýnko s modrým pozadím a obsahem který začíná názvem "Doplňky" pak pod pokračují "Obrázky a videa" atd.. Díky tomuhle nejde spustit spousta programů, jak hry, tak třeba program proti malware... Ty programy, které nejdou spustit vypadají jako list papíru, který má ohnutý pravý horní roh a na něm je logo Microsoft v zeleném kolečku. Stručně řečeno, chci se toho zbavit, zkoušela jsem dost věcí a díky tomuhle mi nejde mazat malware a jiné sra.ky, takže mám zaprasenej jak počítač, tak net. Poraďte někdo, co s tím.

Odpovědi na otázku

Takže nám ukaž screen co ti to dělá a já i ostatní budeme vědět jak reagovat. Tyhle popisy jsou na dvě věci.

Jo, ale jak nahrát obrázek? -.-

No tak v nějaké programu (Malování, Zoner, ACDSee, IrfanView, XnView, HyperSnap až po PrtScn klávesnici přímo) uložit obrazovku (aktivní okno, výběr, všechno). Pak tento soubor nahrát na nějaký fileserver AbloadDE, UložTO, ImageBAM atd. příklad:http://abload.de/img/snap7731lplzd.pngodkaz vložit (ideálně pouze snímek) a to je celé.

taky by mě to zajímalo no.........

Tak tomu někomu kdo na něco kliknul pořádně nafackuj hubu.http://www.zive.cz/poradna/vyskakovaci-rekla...