» Poradna » Mobily

Kvalitný stream

Služba TIDAL síce prehráva skladby v kvalite FLAC, ale priamo z mobilu a PC to nie je ono. Čo by som si mala dokúpiť a čo existuje s tých nových "mašiniek", ktoré zlepšia zvuk streamu. Viem, že existuje Bluesound,ale ten je pre mňa drahý.

Odpovědi na otázku

Co na to rict, zalezi co to ma za zvukovku, u mobilu bych to nehrotitil, do pc pokud se ti to nezda a mela si nejakou moznost srovnani, tak nejakou externi zvukovku treba creative https://www.czc.cz/creative-sound-blaster-x-... . Jsou urcite i lepsi.Pak zalezi jake mas vlastne bedny, pc chrastidla, nej v 2.1 provedeni nejsou nic extra. Druha vec je taky si obcas pohrat s ekvalizerem, dokaze to divy, hlavne pokud jsou slusne bedny, z necoho z ceho by te bolela hlava udelas poslouchatelnou hudbu, coz muze bit chyba toho kdo to zvucil nebo je to tim ze kazde bedny maj trochu jine projev.Treba ja mam mackie cr5bt a jsem naramne spokojen. https://kytary.cz/zvuk/studio/studiove-moni... . jsou urcite i lepsi a vykonnejsi. Jedna vec je cena a pak vykony jedne bedny klidne trvale [pres 100w], coz se na doma ani nehodi takto poustet, bud ohluchnes nebo nokomu rupnou nervy a spacha na tobe fyzicke nasili.Rozumna velikost stredobasu je 5p, do ne uplne maejch mistnosti. Super urcite hraj adam audio f5/f7. Coz jsou bedny ktere uzivis i jako hifi, repro k tv, na party, do mensiho hudebniho klubu. Ty drazsi hraj jeste lip, ale taky kostuji.

Na cr5bt mne prijde ze bt prenos neni nic extra [nejake lehke rozdil tam je], tj komprese, s tim ze ho vlastne nepouzivam.Pak existuje i jakesi jine bezdrat na prenos audia, ale je to drazsi a musi to asi umet obobe, tj prehravac i prijimac.

Díky.