» Poradna » Programy

Kvalitní zvuk?

Dobrý den,

chtěl bych se zeptat jaký je nejlepší způsob reprodukce hudby z počítače?Stačí kvalitní reproduktory specializované jenom jako na připojení k PC, nebo jde postupovat jinou cestou, jako například koupit AV receivre a k tomu kvalitní repro?Nebo existuje i jiná možnost?Díky za odpovědi a nápady...

Odpovědi na otázku

Vsetko zalezi co si predstavujes pod pojmom KVALITA.Niekomu staci menej a povazuje to za kvalitu,niekomu sa mali muzika za pol miliona.Moj pohlad na vec je,ze pocitac a kvalita reprodukcie hudby si odporuju.

Dobrý zdroj signálu, velmi dobrá zvuková karta (7 tis.), receiver (30 tis.), odpovídající repro (60 tis.)