» Poradna » Windows (a jiné OS)

Kvalitní webové stránky zdarma

Hledám kvalitní webové stránky zdarma s výbornou grafikou a hlavně jednoduchou upravitelností

Odpovědi na otázku

Třeba zive.czA upravovat se dají přes zakázaný doplněk a taky userContent.css ve firefoxu.

Stránky vytvořené na https://wordpress.com/ se dají upravit ku obrazu svému celkem slušně.Dále se dá použít blogspot.com (ač název naznačuje že je primárně určen na blogy, vytvořit na něm jiné stránky není problém, možnosti úpravy jsou solidní. Navíc se dá zadarmo připojit k vlastní koupené doméně)

Děkujeme za informaci. Přeji příjemné hledání...

Hlavně žádnou vulgaritu: http://www.zive.cz/poradna/je-mozno-nastavit... ; http://www.zive.cz/poradna/win8-look-like-li... atd... Hnedle jako "Drandík"...

Zkus se podívat na službu Webnode:http://www.webnode.cz/

tu jsem zkousel a zatím používám ale hledám něco zdarma bez patky

jestli se ti nelíbí patka, tak zajdi ke kadeřníkovi, ať tě ostříhá jinak

A holuby zdarma do huby neviete niekto kde padaju?

300 €/3 strankovú stránku ti vieme urobiť na objednávku. Lacnejšie zoženieš väčšinou šmejdy.

Vy myslite webhosting? Jestli jo, tak kupte za par korun webhosting od Wedosu, je k nemu zdarma .EU domena. Jako redakcni system ten Wordpress teda. Zdarma nic moc dobreho nesezenete.

Proč ne? Podle mě je php5.cz (pokud stačí 50 MB) nebo zikum free (1 GB) použitelný, navíc je to bez reklam a máš tam i databázi a php.

Jenže řeč není o hostingu, ale o webových stránkách. Navíc s " výbornou grafikou"...

Já reagoval ale na egpo. A ještě doplním, wedos dává eu doménu sice zdarma, ale pouze na rok.

Na jakou zátěž je to použitelné? Přemýšlel jsem, že bych udělal nějaký recesistický web zaměřený na vyznavače alobalových čepiček. Něco na způsob hulení tohodle matroše, lidi to fakt žerou: http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/7975-klic...

kvalitní a zdarma? To se nějak nerýmuje - zdarma je to většinou s podmínkou toho že budete mít na stránce patičku s reklamou upřímně neznám free hosting který by to neměl. Jsou dvě možnosti - můžete webové stránky hostovat u sebe doma na PC pokud mátě veřejnou IP existují volné domény 2. řádu (www.neco.domena2radu) ale vybírá si to trochu daň na minimální znalosti ohledně téhle problematiky ale nic co by se nedalo nastudovat za pár hodin. Druhá možnost smířit se s patičkou a založit si free hosting třeba na zmíněném wedos nebo endora.cz nebo si za 16kč měsíčně na endoře nechat jakoukoliv reklamu odstranit a na webový prostor doinstalovat z aministrace wordpress. existuje spousta kvalitních šablon pro weby a administrace je velmi intuitivní. Ale to už jaksi nesplňuje požadavek zdarma. Ale upřímně 16kč měsíčně je natolik směšná částka že stačí během měsíce oželet jednu plzeň v lahvi a je zaplacený web.