» Poradna » Notebooky

Kvalitní notebook do 14 000 Kč

Dobrý den, chtěl bych od Vás doporučení na koupi notebooku do 14 000 ,-.Notebook, který by rozjel i lehce novější hry výhodou. Jinak na sledování filmů a úpravu obrázků v Zoneru apod. - Chtěl bych, ale pokud možno 1TB v HDD. Děkuji moc, za všechny rady. Jan Odstrčilík

Odpovědi na otázku

za tyhle peníze jsou to všechno kancelářské mašiny s použitelností tak na online klikačky a čumění na filmy. Takže buď vezmeš něco s dedikovanou grafikou, co bude mít šizené chlazení a mizerný výkon a při snaze provozovat na tom hry to ugriluješ, servis tě s reklamací vyfakuje a nebudeš mít nic. Nebo na hry zapomeneš a vezmeš něco s grafikou Intel, co za ty prachy bude mít celkem šanci nějaký ten rok vydržet a v tomto levném provedení nebude málo topící Intel grafika dělat žádný problém.

Co to je "... i lehce novější hry..."?

Tím myslel hry z poslední doby, nicméně si uvědomuje, že za 14K to nic nerozjede, tak to napsal takto.

Z atie penaiez sa da kupit aj notebook typu Workstation pouzivany.Take su kvalitne, vykonne ale nie na tvoj ucel hrania hier.Odruky herny kupovat neviem poradit. Nemam skusenost.

Na hry je plechová bedna. Na notebooku se dají hrát bez rizika tak akorát miny.