» Poradna » Počítačové sítě

Kvalita videí na YouTube

Ahojte,mám velký problém s kvalitou herních videí na YouTube. Přesněji s kvalitnou mých videí na YouTube.Nahrávám herní videa ve Full HD programem Fraps, renderuji videa co nejkvalitněji ve Full HD do formátu h.264 (což je nejlepší kodek) v programu Adobe Premiere Pro! A přestože po renderu vypadá video hodně kvalitně, tak po uploadu na YouTube vypadá otřesně. Když dám Full HD, tak video vypadá, jako by bylo jen ve 480p a ve Full Screenu na Full HD monitoru. Prostě otřesně. Nevím, co je špatně. A proto se ptám, může způsobit nekvalitu videa internet, nebo něco jiného? Člověk, který používá stejné renderovací nastavení má videa extrémně kvalitní, ale já ne. Ať renderuju jak renderuju, kvalita je špatná.Renderoval jsem už v Adobe Premiere, Sony Vegas, Camtasia Studio, Windows Live Movie Maker, Format Factory do kodeků .mp4, .wmv, .avi a použil jsem různé formáty.Pokud mi někdo dokáže poradit, tak budu velice vděčný. A předem velice děkuju všem kteří se budou snažiti.

Odpovědi na otázku

Sla by nejaka ukazka (par MB )zdroj a link na youtubenespis bude problem v nastaveni kodeku nebo v Video manageru na youtube strance.Skuste vypnout CABAC (a nastavit main profil) v h264 kvuli ipod/ipad/iphone.http://support.google.com/youtube/bin/answer.pyhttp://support.google.com/youtube/bin/answer.py

Tak, tady je ta ukázka. Pár minut dlouhé video. Upraveno v Adobe Premiere. I přesto, že má jenom 5 minut, tak má 700MB (kvůli maximální kvalitě) a stejně to vypadá tak, jak to vypadá.

Uživatel toto video odstranil. Omlouváme se.pro YT je zbytecny takovy bitrate, nastavte 6Mbps max 10Mbpsstejne skoro kazde video transkoduji. (webm)

*Oprava! Zde je to video "http://www.youtube.com/watch"Ať už nastavím jakýkoli BitRate, tak to vypadá špatně.

Uživatel toto video odstranil. Omlouváme se.A měl bych dotaz. V jakém rozlišení nahráváš videa a v jakém rozlišení je výsledný render?

Proč se mi to video vždycky smaže?! To video, které jsem nahrával jako příklad (a všechny takhle nahrávám) nahrávám ve Full HD, což je 1920x1080 a video po renderu na YouTube dávám taky v 1920x1080.

Tak naposledy. Teď jsem to video dal jako neveřejné, takže by mi ho YouTube nemělo zablokovat kvůli hudbě, která hraje v rádiu.Tady je: http://www.youtube.com/watchU tohoto videa jsem při renderu snížil počet snímků za sekundu na 30 (video je nahráno v 60) a je to docela vidět, ale o to nejde. Jde o tu kvalitu.

A někdy je ta kvalita i horší.