» Poradna » Programy

Kvalita obrazu v nahrávacích programech na PC

Dobrý den, zeptám se dříve jsem natáčel přes OBS ale nejednou i když jsem měl všude Full HD tak mi jaký koli program na nahrávání obrazovky takzvaně "přestal fungovat správně" protože i když jsem použil jaký koli program např. Obs Studio, Shadow Play, Bandicam, Streamlabs OBS tak ani jeden nefungoval jak jsem si přál všichni i přes vysoké rozlišení nahrávání měli v závěru jako video hroznou kvalitu 480p a méně. Tak jsem tedy použil nahrávání přes Windows ale nemohl jsem, protože se mi nechtělo zobrazit nastavení nahrávají. Děkuju předem aspoň za vysvětlení čím je to způsobeno.

Odpovědi na otázku

Najprv sem napis pri akej cinnosti a aky SW pri nahravani pouzivas. A samzorejme presnu HW konfiguraciu pocitaca, na ktorom to robis + rychlost pripjenia do inetrnetu, hlavne UPLOAD.Inak TI nikto zadnu rozumnu dopoved neposkytne, lebo to mzoe akurat tak hadat z kristalovej gule alebo citat z kariet.

Kdybych aspoň chápal co jste mi právě napsal jsem v počítačích úplný matla

V tom případě si pozvi domu někoho, kdo tomu rozumí, protože nemá smysl ptát se v poradně, když nemáš šanci pochopit odpověď.

Prvotne - pre kvalitu výsledku - je nutné, originál premietať v čo najvyššom rozlíšení (pokiaľ možno i na veľkom monitore).A, výsledok Vás možno uspokojí.