Kvalita integrovamých grafik Intel vs AMD

Ahoj,proč je rozdíl v kvalitě zobrazení mezi AMD VEGA a Inte UHD resp. procesory Ryzen 5 2400G a Intel G4520Mám 2 PC a stejný monitor. Počítač s AMD mám rozdílný obraz, takový hodně kontrastní až řezavý do očí. Natavení monitoru je stejné, stejné HDMI. Nevím, jak to popsat ale možná je jen chyba nastavení Windows.Máte někdo přímé srovnání výstupu AMD vs IntelDěkuji

Odpovědi na otázku

U obou mas nastaveny stejny pixel format full RGB nebo YCbCr?