» Poradna » Mobily

Kvadrofornní zvuk reproduktory

Zdravím nasel jsem stare reproduktory ze subwooferem a zapojil jsem je do PC k tomu jsem jeste zapojil dva male reproduktory do zeleny zdirky a ty stare ze subem do oranzove v nastaveni zvuku jsem dal kvadrofornni zvuk kdyz to otestuju vsechny se ozvou ale zapnu pisnicku a hrajou jenom ty co jsou v zeleny zdirce nevíte nekdo jak na to? proste chci aby mi hrali 4 repra diky za rady.

Odpovědi na otázku

Zelený výstup je přední L+R, tam dej větší repráky. Černý výstup je pro zadní L+R, tam bych dal ty menší bedýnky. Zvuk do nich půjde jen když přehráváš prostorový zvuk (audiostopa 5.1 z DVD, většina her), nebo když zapneš "doplnění reproduktorů" což je softwarová funkce, v některých případech zvuk spíš pokazí, ale kdo chce kam...

Dobře díky moc za odpověd :) kde přesně najdu doplnění reproduktorů?

Záleží na software od zvukové karty, realtek: https://www.svethardware.cz/forum/attachment.php nebo http://i52.tinypic.com/14nffx2.png

Tak to je problem protoze ja mam W10 a realtek nemam mam nejaky high definiton audio :P

Zjisti jakou high definition audio zvukovku máš a najdi jak to nastavit.

Tak hledej jak na to pro svou zvukovku, indiccie uz mas. Muze to umet i prehravac.Pridam se tu ale ke komentarum ze stereo ma hrat stereo. Ale vzhledem k tomu z ceho to mas zplacane je to nakonec jedno 😉

Musis pustat pesnicky co su nahrane vo viacerych kanaloch.