» Poradna » Windows (a jiné OS)

Kurzor myši

Kurzor ze spodní lišty nelze přesunout na monitor ke spuštění programu, který je na monitoru odeslán ze spodní lišty. Kde je chyba ?

Odpovědi na otázku

Cože?

Příklad : klepnu myší na ikonku repeoduktoru ve spodní liště, objeví se posuvník, ale jakmile chci tento použít, kurzor se při najetí na posunutí ztratí i s posuvníkem. Naskočí třeba až na po páté, nebo vůbec. To samé se stane když chci ovládat nějaký program, který mám dole v liště a chci jej spustit, klepnu na něj kurzorem myši, otevře se na monitoru, ale jakmile jej chci ovládat myší, nebo i touchpadem, kurzor zmizí a nejde to ?!

Chyba je medzi stolickou a PC.

To jste mi pomoh, děkuji. Na to bych určitě sám nepřišel.

Pak je chyba ve windows. Bohužel asi nejrychlejší oprava bude kompletní reinstalace windows. Budeš mít něco rozesranýho někde hluboko v nastavení a bůh ví čím to je způsobené. Normálně se to neděje.

Proč mu neporadíš kde je chyba? Nevíš to, že? Máš ale výstižného nicka. To teda jo