» Poradna » Windows (a jiné OS)

Kurzor myši se sám pohybuje

Chvíli jsem nesledoval počítač a pak si všiml, že se kursor samovolně náhodně pohybuje. Je to bezdrátová myš Connect IT CI-61.Nepomůže ani vytáhnout z myši baterky, ani odpojit USB-receiver,pořád se to hýbe a obtížně trefuji tagy.Je to poprvé, mám Win7.Jak se to mohlo takto začít chovat a jak to spravit ?Žádná aktualizace Win nebo driveru teď neproběhla, aspoň o tom nevím.

Odpovědi na otázku

Jo, a restart PC taky nepomohl..

Dobrý den,většinou se to děje kvůli podkladu - sklo, lesklý nebo hrbolatý povrch - všechno může mít jiné odlesky a myš se může začít samovolně pohybovat.Nicméně to všechno by mělo zmizet, když myš odpojíte...Vážně se jedná o pc a ne třeba o notebook?S pozdravem

Co to je za počítač?

nezřídka je to jen nečistota nebo chlup, nalepený zespoda na kamerce myši. Začal bych dobrým vyčištěním...

Když se začne sám pohybovat kurzor, fouknu myšce na bříško a přestane zlobit.

Je to PC, ne notebook.Děje se to i když není myš připojena.I když odpojím všechny USB zařízení.I když jsem dal nové baterie do myši.I když byla bezdrátová myš odpojena a do jiného USB portu připojena drátová USB myš.Provedl jsem i několik restartů.Nechal PC natvrdo vypnuté.Vrátil se do posledního bodu obnovení (2 dny zpět) i do nejstaršího bodu (21.1.2020)...A teď jsem na to ku.76áý6, došel, za LCD monitorem se mi povaluje stará PS/2 myš a je pořád připojená. Takže sorry všem, jsem debil.