» Poradna » Programy

Kupování na ebay.de

Dobrý den. Při přihazování na aukci se mě zeptal na částku, kterou hodlám přihodit, pak se mi objevilo okno "Ihre Anmeldung ist noch nicht bestätigt" s tím, že mám příhoz potvrdit podle nějakého hesla v mailu, který mi zaslali. Ale i když si ten mail znovu vyžádám, tak mi stejně zatím nikdy žádný nedošel. Máte s tím někdo podobný problém? Mail mám na Seznamu.

Odpovědi na otázku

Jak ses autorizoval? Postou nebo kreditkou?

Poštou.

V tom pripade cekej, az ti dojde registracni dopis a kod bude v nem.

Já jsem zaregistroavný. Registračka přišla za pár minut, ale přihazovat nejde. Už přihazuju na 4. položku a nikdy mi to potvrzení přihození nepřišlo. Prakticky se nemůžu zúčastnit. Jinak adresu jsem zadal celou i s tím, že jsem z ČR.

Opravuji. Registračka = mail z reg@ebay.de. Děkují mi za Anmeldung bei eBay a já doufám, že to je potvrzení registrace. Jestli ne, tak se omluvám za matení pojmů.

Kod ti prijde klasickou postou na adresu, kterou jsi uvedl (jmeno, ulice, mesto, PSC atd).

Poštou.

Pokud jsi se zaregistroval, tak ti přijde do týdne poštou dopis s potvrzovacím kódem. Může to trvat i déle(nebo vůbec), pokud jsi nezadal přesnou adresu - např. chybí Tschechische republik

Musíš se registrovat s platnou adresou, potom Ti do týdne přijde dopis s kódem, kterým aktivuješ přístup.-:)

To jsou veci... Registroval jsem se na rakouskou adresu a zadnej dopis nebo kreditka nebyl potreba. Schvalne si zkusim udelat registraci i z cech.

Ja som sa registroval tiez na rakusku adresu, a ani po 2 mesiacoch mi nic neprislo... Niekedy to skratka zahapruje, bud priamo u eBay, alebo sa skratka posta strati, alebo nieco podobne...

Hosi,
kdyby ste nebyli hlopi, tak se zaregistrujete na ebay.com, plati to i pro .de

Ja se takhle registroval asi 2 minuty pred prvnim prihozem a vyhrou

Hodne zdaru a bacha na PAÝ PAL u amiku

no, to Y je bez carky....

Jsme tě jenom zkoušeli. :)

Zdar lidi! Ja se taky vcera registroval na eBay.de a jediny email, ktery mi prisel do dvou minut je z anmeldung@ebay.de! Z reg@ebay.de mi nic neprislo a kdyz se chci jen tak prihlasit, tak to po me furt chce nejaky kod z emailu, ale zadny kod mi na email neprisel! To ze prijde jeste nejaky kod na mou adresu domu je mi jasny, ale na ten email mi nic neprislo?! Poradite? Dik!!

hmm, koukam, ze jsem se o rok seknul....tak to bude asi bez odpovedi....