Kupa grafickej karty

zdravim
chcel by som poprosit o radu
mam pc so zakladnou doskou foxconn, ramky su tam gigove ddr2, procesor je intel pentium4 3.0ghz a chcem si kupit do tohoto pc graficku kartu. viete mi poradit aka by sem bodla???
diiiky za rady...

Odpovědi na otázku

zapomnel jsi podstatnou vec a to kolik do toho chces investovat

1500sk + - do 500sk...

jaky je to soket procesoru? presny typ desky mas pcie,nebo agp? pak se muzem bavit dal.

ano ten pci to je nevyznam sa do tejto problematiky preto chcem poradit... aaa je to novsia doska ja som mal dakedy starsiu ale ta posla aaa ked som chcel zalozit grafiku ktoru som mal zalozenu v tej starej doske bola to grafika geforce fx5200 128mb, tak nepasovala... aaa tato nova doska ma 64 megovu kartu integrovanu cizeee netreba komentovat hej ako mi idu hry na tom :)

Podívej se někde po nějaké GeForce 7600(GS/GT) nebo ATI Radeon X1650 Pro (pozor ať mají DDR3 paměti).

no ja by som skor tu geforce.tak vravis ze 7600vku??noo dobre aaa kolko megovu a kolko bitovu?aktviny alebo pasivny chladic tam ma byt??aaa ake su podla teba najlepsie cipy v karte mne vraveli ze manli je to pravda???a este jedna otazka aky je rozdiel medzi tym GT a GS??? co je lepsie???
sorrry fakt zato vypytovanie vyzera to blbo ale ja kcem len to najlepsie kupit a rozumne do pc...

256MB, 128bit, DDR3, s výrobcem bych si hlavu nedělal.
GT je výkonnější než GS.
Pokud chceš ticho a máš dobře větranou skříň, tak můžeš vzít s pasivním chlazením, jinak aktiv.

Možná by se dalo přemýšlet i o té 8500GT, jak dole píše all, prý se dají celkem slušně přetaktovat.

no no asi ju zoberem ale ma pasivny chladic... ale ja mam dobre skusenosti aj s pasivnym mal som grafiku s aktivnym a dosiel tam ventilatorik na nej a ked som dal tuto s pasivnym chaldenim uz od vtedy som problem nemal... ale ak by som ju kcel pretaktovat to uz by som musel uvazovat o kupe dalsich gigovych ramiek a mozno aj o pretaktovani procesora a do toho sa nekcem starat... cize tato 8500vka GT hovorite ze do mojho pc bude dobra ano? ale nema DDR3 ...

Já tam u ní DDR3 napsané mám. Ale tu 8500GT bych opravdu bral jenom v případě že bys ji chtěl taktovat. Stejně tak u 7600GS. Pokud ale se ti do taktování nechce, zkusil bych najít někde levnou 7600GT, ty snad jsou všechny s DDR3 (možná se mýlím a někdo dělal nějakou s DDR2) a k P4 na 3GHz je to IMHO optimální karta. Nebo pak 8600GT: www.czechcomputer.cz ...

no tak parada diky moc za radu pojdem zajtra objednat na predajnu a tam ste s predajcom sa porozpravam ze co by na tieto tiy povedal on mi totiz robil tuto zostavu cize este s nim sa porozpravam a daco dobre vybereme.... ale tato GeForce 8600GT vyzera fajne porozpravam sa s nim o nej...

www.czechcomputer.cz ...
tady to přehrábni,ale za 1500+-500 nečekej žádný zázrak a na plynulé a pohodové hraní her zapomeň.

dobre alek ed nedab vsetko naplno tak povedzme far cry 2, call of duty 4, alebo to nove gta4 mi bude sekat???

Nové hry ti na grafikách do 2000,- budou sekat i na střední detaily.

tuhle si kup tu ti nebude tva p4 brzdit www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=45293