Kupa bazar PC - World of tansk

Nazdar pani,potreboval by som pocut vas nazor na tuto zostavu ktoru sa chystam kupit /jeden rok pouzivana,v zaruka/ len na jeden ucel a to je WoT.Mam 1440p monitor tak potrebujem aspon high/ultra presets,dostanem to z tejto zostavy? :CPU : FX 9590RAM : 2 x 8GB DDR3 Crucial Balistix 1866mhzGPU : MSI Gaming RX 480 8GBMB : Gigabyte FXa990/SB950 udr3 rev 4.0Zdroj : Corsair TX 650Skrina : Fractal Design Define XL R2HDD : SSD Samsung EVO 850 256 GB + WD 1 TB 7200 RPM 64MBChladic CPU : Noctua DH-15sDVD SamsungOEM WiN7 Cena za PC prepocet na cca 12000 CZK

Odpovědi na otázku

Já bych to nechtěl. To CPU je hovado co žere jako tank, ale výkon nic moc. Dokonce se mě zdá, že je v desce (byť je to slušná 990), která není vysloveně s podporou pro toto CPU. Zde jí testovaly na 140W https://docs.google.com/spreadsheets/d/1a8k1fAzGn... , ale 220W? Výrobci sice podporu pro toto CPU v biosu psali, nicméně slabší desky (asi tak 99% desek na trhu) mělo s tímto 220W hovadem problémy. Některé dokonce končili takto:https://www.cnews.cz/paleni-carodejnic-aneb-co... 12tis je zajímavá cena, ale......

Viem ze je to pekaren ale vo velmi dobrej skrini a s velmi dobrym chladicom,prevadzkovo to ide velmi prijatelne.V zatazi mal CPU 50 stupnov.Co sa tyka dosky ta je ok podporuje FX 9590,dla gigabyte aj reviews :https://www.gigabyte.com/Ajax/SupportFunction/GetC... Neriesim spotrebu ani nic ine,len schopnost tej zostavy zvladnut WoT na cca par hodin do tyzdna na slusnej grafickej urovni s cca 60FPS.

On by furt něco "kupoval" a nedá pokoj a nedá.

;)...Jedine co je na tom cele otazka je CPU a preto verim,ze niekdo zodpovie,ze vykon na to co chcem je OK alebo nestaci....za druhe je to pekaren pripojena na temelin, suhlas,je to tak...

Nezabudnime dodať, že pretaktovateľné CPU sa dajú aj podtaktovať. Kľudne môže znížiť frekv. na 4,6 GHz a Vcore tiež a hádam klesne aj pod 180 W, prípadne skúšať kedy to bude stabilné...

FX je na WOT blbost. A FX-9xxx je blbost od samého začátku, co se to začalo prodávat. Ale cena je zajímavá. Nikoliv na WOT, ale na to, abys to koupil, rozebral a rozprodal za více. Mimochodem cca v únoru bys jen za tu jetou RX 480 dostal bez problémů více, než těch 12000,-, co je tady za celé PC. Dnes už to takové terno není, ale stále má poměrně vysokou hodnotu na to, že je už starší.

Ok,je riesenim predat MB+CPU+RAM povedzme za 5000 a nasledne kupit i3 8100 + MB + RAm resp. Ryzen....Kupit to teda asi kupim kedze cena je fakt skvela a co bude dal vyskusam a pak vyriesim.Je taketo kombo FX + MB+RAM predatelne za aspon 200E?

Cena celého PC není nejhorší. Ale prodat CPU s deskou a paměťma za 5 tisíc bude challenge, paměti za 2 prodat půjde to je jejich obvyklá bazarová cena (cca 1000 za 8GB), ale to CPU s deskou za 3... no nevím, třeba nějaký trouba tohle koupí, ale já bych to nechtěl ani zadarmo.Jiank nová deska a CPU + 16 GB paměti... připravte si 13 tisíc/500€. nové paměti to dost prodraží

Ta možnost tu je. Kolik za to můžeš získat se ale neodvažuji hádat. FX-9xxx je po vydání Ryzenu už úplně mimo a koupí to jen blázen, který o tom prd ví a nechá se nalákat na žvásty o 8jádru a 5GHz. A takový blázen za to může dát klidně i nesmyslně moc. Ale čistě teoreticky:2x8GB DDR3 = 2000,-AM3+ deska (je to jedna z těch lepších) = 1000-1500,-FX-9590 = 1000-2000,- (za 3000,- už je to neprodejné, jeden takový je na aukru už několik měsíců)Takže bych počítal spíš s cca 150€ a cokoliv nad bral jako úspěch.

Za 5000 bez šance, tohle zvíře si dobrovolně do počítače nikdo nedá.

Najhorsie CPU to nie je,stale je dostatocne vykonne aspon v urovni i3 v single a i5 az i7 v multi.Urcite ta zostava bude lepsie ako cokolvek co dnes za 12000 CZK viem vyskadat nove...diky za prispevky

V Singlu to i3 nedá a ani 4 generace starou i7 to nedá v multithreadu. Před pár týdny jsem 4790k měnil za 8700k a to jsem zjistil jak je ta 4790k líná lemra, vědět jaký rozdíl to je, mám 8700k už dávno

Najvacsi problem ze som hral WoT na Intely vzdy a to na g4560 s gtx1070,boli prepady ale islo nad 90-100fps konstant, potom som mal 6800k a 7700/non k/ a to bolo bez zadychanie full bez kompromisu....preto neviem ci ta kombinacia s rx480 ten 9590 aspon bez bottlenecku na tych 1440p zvladne...preto to skusim a ak to bude v poho okolo 60fps tak cpu necham,nic lepsie ako nahradu nekupim v pripade ze kupim len g4560+8gb ddr4+b250mobo...naozaj je to len na WoT co mi popri praci a dcere dovoli cas :)...preto tych cca 500E za tu zostavu je ok a myslim ze posluzi...

4560 bych nekupoval, když je to na hraní. koupit i3-8100 rozdíl bude cca 60€ na CPU, možná trošku navíc za novější B360 desku... ale bude to nepoměrně lepší.

Tak nakoniec to vyslo nahodou este na lepsiu zostavu a to i5 6500 + evga gtx 970 sc + 16 gb ddr4 corsair hynix + ssd samsung 500gb + 2TB Toshiba + corsair cx600m + mb asus gaming z170i...cena 390 E v zaruke ;)...myslim ze to bude lepsie ;)

Rozumná cena, ale grafika je slabší ale na tom WoT to nebude takový problém

To je az nejak podezrele vyhodne. Skoro bych se bal, aby tam nebyl nejaky hacek.