» Poradna » Windows (a jiné OS)

Kumulativní aktualizace pro Windows 10 Version 1803 pro systémy typu x64 (KB4284835)

Včera se mi aktualizovali Wokna aktualizací KB4284835. Vše proběhlo ok, po té se mi provedla ještě jedna aktualizace, taky ok. Všechno sice funguje, nicméně aktualizace jaksi zůstala "viset" v nastavení - aktualizace, kde jakoby čeká na restart. Rovněž tam kde se okna vypínají není jen vypnout a restartovat ale aktualizovat a restartovat a aktualizovat a vypnout. Samozřejmě že restartovat a vypínat můžu jak chci a nic se neděje (neb je nainstalovaná), ale dá se toho vůbec nějak zbavit ? Už se mi tohle jednou stalo někdy dřív, ale to asi po několika hodinách samo zmizelo. Teď to tam ale úporně setrvává. Co s tím ?

Odpovědi na otázku

Omlouvám se, vyřešeno.

Podel se o reseni. Reset WU / promazani SoftwareDistribution?MP

Ne, řešení je mnohem prostčí. Stačí kliknout na Restart který je v Nastavení -> Aktualizace a zabezpečení -> Win Update. Provede se restart jako mnohokrát před tím, nic se neaktualizuje, neb je a vše se uvede do správného stavu. Prostě Microsoft :D

jo po restartu do půl minuty vše jako by se nechumelilo

mám stejný problém, po aktualizaci běželo vypínání,takže tablet lenovo jsem musel nechat "vybít", po připojení vše "běží",ale při vypnutí chce stále aktualizaci. Takže čekám na MS opravu. Nemůže to být tím, že jsem si nezřídil účet u Microsoftu?

Ne, účet na tohle vůbec vliv nemá. Pro příště: nemusíte čekat na vybití, stačí podržet tlačítko vypínání. Smažte aktualizaci a zkuste znova.

a uvedený návod, který jsem přehlédl, situaci nevyřešil, jen jsem po spuštění od MS dostal info, že je to paráda, vše moje zařízené získalo nejnovější aktualizaci......

Po třetím restartu je vše OK

Tato hnusná aktualizace mi tam stále visí a nepomáhá nic!

Taky jsem s ní měl problém. Stáhnul jsem ji celou ručně a ručně nainstaloval, ale tady ta původní problémová nezmizela a nešla odinstalovat. Restarty, vypínání, nic nepomáhalo. Až jsem pak jednou zapomněl 2 hodiny zapnutý počítač a ejhle - problém sám zmizel. Prostě Mrkvosoft

Pod aktualizacemi se skrývá i "Nástroj k odstranění škodlivého SW" … prohledání PC nějaký čas trvá.