Kua šak poradte GK

Radite mi ze nemam brat 256MB ale 128MB.Nasiel som za 4500Sk Radeon X700 128MB 300/600MHz. Neviem ci sa oplati do toho ist, lebo som cital ze ma asi len 4pipelines a nejaka Nvidia 6600 ma az 8...CO je podla vas lepsie ?

Odpovědi na otázku

a Ktore GK su lepsie na pretaktovanie ???Atiny ci Nvidie?

myslis ze si napsal normalni titulek? tenhle odpovida tak IQ 80Taktovani grafik nezalezi na znacce ale na modelu. Napr perfektni modely na taktovani jsou od ATI X800GTO nebo X1800XL. Od NVIDIE je dobra karta na taktovani 6600 s DDR3 pametma.Z tech dvou co si napsal je tezke ric ktera je lepsi. Kazda je lepsi v jinych hrach, kdyz se to ale vezme celym spektrem her a zprumeru je se to tak jsou si rovny. osobne bych volil geForce 6600

Volil bych ji prave protoze i 6600 s DDR pametna ma velky potencial na pretaktovani. Jadro z 300Mhz na 550 Mhz, pameti z 500Mhz na 650Mhz. jak kdy ale tyhle hodnoty jsou celkem dosazitelne. DDR3 pameti u tehle karty ji dokazou poradne zrychlit. MSI diamond ma DDR3 pameti v zakladu na 800Mhz a pretaktovat jdou i na 1100Mhz a to je docela slusne.

sorry za nazov dredu, ale pisal som asi 4 dredy kde mi odpisali ,ale posunulo ma to minimalneta X700 stoji 4500Sk, neviem ako tie co tu uvadzas: Pises tu Msi Diamond ze ma DDR3 - pretaktovatelna , su este nejaky taky vyrobci a aby boli v tej cene 4500SK? (Typy)

ta Diamond je dost draha, cca 5500Sksu este nejaky lacnejsi vyrobcovia a maju najlepsie parametre do tej ceny 4,5t ?

No jak sem psal pokud bych se mel rozmyslet mezi 6600 a X700 tak bych vzal 6600 i s DDR pametma. Ale pokud vezmes X700 chybu taky neudelas

Laciní výrobci jsou, ale jejich karty není dobré ani používat, natož přetaktovávat.

tych lacinych si/ste myslel tu NVIDIU 6600 ?

a co tak si pozriet nejaky test? nejake benchmarky? pozri si ktora karta je rychlejsia na defaulte...taktovanim neziskas az tak vela pokial teda nemas nejaku kartu ktora je skoro predurcena na to aby si ju mohol riadne nataktovat....a podla mna urcite ber 6600GT...je rychlejsia a da sa pekne taktovat...je sice torchu drahsia..ale pokukaj ci nekupis dakde na inzerat...

Podívej se po nějakém testu a srovnání.Myslím,že tady na ZIVE bylo něco tento týden.Co si pamatuju,tak vyšla bez taktování líp X700,ale díky taktovacím možnostem je prý lepší po taktění NV6600(mám ASUS6600TD 490čip/680mem)nejlepší je asi MSI DIAMOND.Stím souvisí i tvá otázka množství paměti na kartě.V této kategorii a výkonech stačí 128MB a výrobci dávají do karet s 256MB trochu horší paměťové čipy.Tak vlastně verze se 128MB většinou jdou líp taktovat a tím dosahujou i lepších výsledků.

no tak na nete som hladal aj po zahranicnych strankach co mi googl vyhodil, ale nejake Vleke porovnanie X700 vs 6600 som nenasiel... asi pojdem do tej X700 lebo ASUS 6600TD stoji 5tisic :( a ten MSI Diamond tiezu mojho prtedajcu som nasiel v kolonke Nvidia Geforce FX VGAFX6600-8X128DDR Graphics Controller : NVIDIA® GeForce™ 6600 • * CRT out • DVI out • TV out • * Bus Interface : AGP 8x • * Memory Configuration : 128 MB DDR Memory (128 bit DDR memory) • * Product Overview : - Powered by GeForce 6600 GPU • - Superscalar 8-pipe G...za cenu 4200Sk ... oplati sa ist radsej do tej ako do Sapphire X700 ???btw. to Nvidia znamena ze to je priamo vyrobca nVidia ?

tu si to porovnej:http://www.xbitlabs.com/articles/video/display/xf... se tam geForce 6600 s DDR2 pametma, ale najdes tam i 6600, X700 a 6600GT takze muzes porovnat

no tak som si to prešiel a zda sa mi že viacej percent mal X700 ako GeForce 6600 ...no neviem, bud kupim tu za 4200 co som dal link co priamo od Nvidie alebo tu X700

Jen bych si dovolil varovat Vás, protože pokud prodejce neuvádí výrobce, bude to nějaký strašlivý noname pochybných vlastností!Zrovna u grafické karty se bohužel nevyplatí šetřit. Jinak trochu přetaktovat jde jakákoli GF6600. Samozřejmě ty lepší, které jdou přetaktovat hodně, jsou dražší. To je případ třeba toho MSI Diamond..

tak sai pojdem do toho Sapphire X700

kup si GF 7800GTX alebo ATI X1800XT a mas pokoj a nemusis jeden threat davat 4x.

ked mi zaplatis viac ako 70% tak ano

Kua šak radíme.Podívej se na test GT tady na zive z 29.11. Jsou tam sice jen do AGP,ale to je stejný.Netaktovaná NV6600 je lepší jak X700 při stejné ceně cca 3,5k.Dál máš X700pro a MSI6600 Diamond(to už je vlastně GT verze) při ceně cca 4,5k a o trošku dražší a výkonější jsou 6600GT-do 5k Kč.Vzhledem k tomu,že máš 4500Sk,tak přichází v úvahu právě jen ta X700 a NV6600.Tady je lepší volba ta NV6600.Jinak co se týká výrobce,tak to je taky důležité,páč jsem nedobré zkušenosti s f.Manli.Dal jsem na doporučení a vzal jsem Asus.Taky dost lidi chválí Leadtek.Obě za 3700Kč a dou slušně taktovat.To chceš ještě vědět????

Zajtra pojdem do obchuuuudku a popytam sa ake mozu este objednat, lebo to co maju v oponuke na nete je biedne....Ak bude nejaky ASUS alebo MSI do tych 4- 4,5k tak by som bral tu NvidiuAk nie tak ten X700...A ak myslis ten clanok http://www.zive.cz/h/Testcentrum/AR.asp tak som tiez cetl.Nvdia 6600 je priblizne na rovnakej urovni ako X700... teraz sa necham uz ovlplyvnit cenou ...

na alzasoft.sk bola x700 za 4400sk do agp 128mb ram

hej ale plus pošta (200sk ???) ma to vyjde rovnako

tal som si Objednal Asus 6600TD (co znamena TD :) ? ) 128MB za nejakych 4500Sk...som zvdavy co to bude za mazec

To TD je standartní karta.Až ti přijde,tak se mrkni na www.pctuning.cz tam bylo něco o těch kartách a taky rady jak taktit - jaký prográmek a taky je tam rada jak zvětšit rozsah takt.frekvencí.Hodně štěstí.

dik, na na pctuningu som nasiel http://www.pctuning.cz/index.php mitstart=0co neviem ci bude paltit asi aj pre moju kartu (Asus 6600 128 TD AGP!) lebo tam su na PCIe, pekne ju vytaktovali. no len skoda ze trebalo az hardwarove zasahy