» Poradna » Ostatní

Ktory USB kluc

Idem si kupit USB kluv, mozete mi poradit, ktory si kupit?Apacer HandyDrive 4GB USB2.0 AH320 - Ľahká 9g USB 2.0 flash pamäť s decentným dizajnom, prenos do 10MB/s, bez potreby externého napájania, LED-ka indikujúca prenosA-DATA RB15 4GB USB2.0 Turbo-speed - Praktický 120x high-speed USB flash disk konštruovaný z vodeodolného materiálu. 1x NAND pamäť, 4GB kapacita, rozhranie USB 2.0, rýchlosť čítania 18MB/s, zápisu 13MB/s. Rozmery 65.5 x 16.8 x 9.0 mmA-DATA PD8 MyFlash 4GB USB2.0 Turbo-speed- Odľahčený vysokorýchlostný USB flash disk s podporou NAND flash a s kapacitou 4GB, rozhranie USB 2.0, LED indikátor činnosti, hot-swapp, plug-n-play, napájanie 4.5V ~ 5.5V s USB portu. Rýchlosť prenosu 120x (18MB/s).

Odpovědi na otázku

Seradil jste to od nejhorsi po nejlepsi.(Mechanicke provedeni nehodnotim, to si obodujte sam.)

Skúste pozrieť na stránke https://www.backitup.sk/ ževraj tam majú dobré USBčka. Pekný deň.