Ktorý SSD kúpiť?

Ktorý SSD kúpiť, pretože sa neviem rozhodnúť medzi dvoma SSD.https://www.alza.sk/samsung-850-evohttps://www.alza.sk/wd-blue-3d-ssd-nand-250gb...

Odpovědi na otázku

samsung

A WD už nie je kvalitná značka čo bývala?

WD "umí" klasické HDD. Vše ostatní nakupuje od kdoví koho...

WD si nemusí nič nakupovať ! On si kúpil priamocelú firmu / teraz si nespomínam jej meno/ čo vyrába SSD , aj s direktorom a vrátnikom ! Kompletku ! On na to má !

Něco mi říká, že koupili SanDisk, pokud se pletu, tak mne omluvte

Sandisk.

WD na SSD je klasická Bčkový SSD. Je lepší ako tie Cčkové odpady od ADATA a Patriot, ale ďaleko od nich s životnosťou nemá.

z techto dvou jednoznacne ten samsung...

Prečo práve Samsung ? Ja som kupoval postupne 4 SSD a každý od inej firmy a rozdiely nevidím . SSD je dnes už bežné spotrebné zboží do PC a NB . Ešte sa pamätám na podobné veľké debaty pri disketách , CD , a dnes už aj po DVD ani pes neštekne! Ak SSD , tak veľké , aby si sa nemusel šušniť , že nebudeš mať miesto !

Počkaj o rok, keď ti umrie a žiadne dáta z neho nevytiahneš. Potom sa budeš čudovať.

Zkuste kouknout i na Crucial MX500https://www.alza.sk/crucial-mx500-250gb-ssd-d... V recenzích nevypadal špatně, záruku má stejně jako samsung 5 let.

Ty Samsungy jsou všeobecně všude doporučované jako špička, ale asi ani s tím WD chybu neuděláš. WD je také docela výrazně levnější.

WD sa SSD nepodarili. Nepovedal by som, že sú zlé, sú veľmi dobré, ale sú o trocha lepšie ako ADATA, ktorá skape po 100 TB zápisu oproti Samsungu s radičom, ktorý zvladol v testoch 2800 TB zápisu. WD zvládol 560 TB zápisu.

Zvládl krapítku více, než těch 560TB, a to téměř 750TB. Jen je nutno také dodat, že to nebyly WD blue s 3D... Dobře v testech vyšel i Crucial MX300.Stránku tady už dříve v jiném vlákně někdo postoval, je to sice v ruštině, ale google translator pomůže a navíc je dole více než srozumitelná tabulka.https://3dnews.ru/938764/page-3.html

ktorý ? Hlavne veľký a nie týchto trpazlíkov !

Patriot je na úrovni ako ADATA s 100-150 TB zápisu v reálnych testoch, čo je o 20-28x menej ako Samsung Evo 850.

Ne všichni si mohou dovolit 500GB SSDčko

Nie všetci sú chudobní ako píšeš.

Transcend SSD370S (Premium) 128GB - MLCVyvážený výkon, čipy MLC, kvalita, spolehlivost, dle testu vedl v TB zapsaných dat.

Ty GB dle svého uvážení