Ktorý notebok kupit?

Notebok potrebujem na prácu ako aj na hranie hier
Vyberam medzi: ASUS F3KA (AP012C) u www.x-computers.sk ...
MSI GX610PX-016Sk TL56 2GB 250GB VGA HDMI u novypocitac.sk ...
Toshiba A200-1GSToshiba A200-1GS u www.datacomp.sk ...
Najviac sa mi kvalitov pozdava Toshiba a najvykonejsie MSI. MSI je vsak bez akehokolvek obsluzneho softu co je u notebokov dolezite.
ASUS je stredna cesta.
Prosim napiste svoje skusenosti s tymito znackami odporucania popripade kde ich dostat lacnejsie ako som uviedol

Odpovědi na otázku

Nikto nema s uvedenymi znackami skusenosti? Este dodavam ze na "pracu" som myslel okrem beznej kancelarskej prace, surfovania ... aj spracovanie DVD do avi formatu a obcasne spracovanie filmu z digitalnej kamery

heh, mas nejake velke poziadavky na tieto low end notebooky ktore si si vybral :P .. byt tebou kupim nejaky dell, alebo ja som si kupil asus g1s .. tie su uz trosku lepsie notebooky. Odporucam procak Tckovej rady, ramku 2GB, a gfx aspon z class 2 podla notebookcheck.net, inak lacnejsie to mas v alza.sk alebo v bgs.sk .. v ageme su zial len acery,msi,asus .. a ked chces dell, to nenajdes vo velkoskladoch .. musis priamo od ich dealerov ... tak asi tolko ;)

Kupoval sem asi pred rokem kamosovi notas MSI. Mel sem z toho trochu strach, protoze mel ohromny vykona stal cca 25.000 bez OS. A zatim v poho... Na obsluzny sw se vykasli. Ovladace dostanes a kraviny okolo tam stejne nedavam, akorat zabiraji pamet a disk a pomaleji se spousti system....

MSI ma servis len v Cechach nie?