» Poradna » Programy

KTORY MOBIL? KTO PORADI PROSIM?

ZDravim Vas, mam omniu i900, planujem vymenit ktory z mobilov by ste mi doporucili HTC HD2,omnia II i800O-omnia pro, nokia n97 alebo iphone 3GS ? Dakujem

Odpovědi na otázku

ja by som asi bral htc, mal som od nich nieco a bolo to dobre

a hlavne by som vyskusal rychlost 1GHz procesora,ale dost mi vadia iba led blesky

Ja bych se přkláněl taky k HTC, hlavně ne iPhone, zas tak moc toho neumí, podle mě je kolem zbytečně velká bublina.

Urcite HTC. Mam ho a naprosta spokojenost...

HTC nebo Nokia

Myslím si, že žádný z tehle zařízení není šlápnutí vyloženě vedle