Ktorú nereferenčnú GTX 1060

EVGA GeForce GTX 1060 SC vs. MSI GTX 1060 6GT OCV1 alebo nejakú do 300e o rx480 nemám záujem dakujem

Odpovědi na otázku

Poprosim keby mi niekto vedel poradit v otazke na ktoru som sa pytal nie rozoberat temu 1060 vs rx 480

U MSI Gaming X nic nezkazíš.A jako člen TeamRed se zeptám,proč né Radeona?

praveže ja by som chcel vediet prečo ano

Je úplně jedno jakou GTX 1060 koupíš, platíš za graficky čip a ten je prostě všude stejný,, ať už Msi,Asus,Evga atd,,, Hlučnost a teploty jsou v řádech 1-5%,,, to ani nikdy nepoznáš,,,kdybych ti dal do PC gtx 1060 od Evga nebo MSI, podle hluku a teploty, nikdy nepoznáš která je která,,, obecně se berou za nejlepší MSI a Asus,,,pro mně je nejlepší MSI, ale to ti řekne každý fanoušek ''své'' značky,,,Jakoukoliv 1060 koupíš, tak chybu neuděláš, akorát se vyhni těm co mají 1 větrák, ty menší atd,,, ty budou hlučnější, a teplejší ale taky to není taková katastrofa,

Proč ano? ReLive (shadowplay),často nižší ceny,Freesync je levnější než GSync,FineWine (vyšší výkon přijde časem - AMD ovladače se zlepšují),AMD neojebává 3rd party vendory,lepší výkon pod Vulkanem a DX 12.

''vyšší výkon přijde časem - AMD ovladače se zlepšují''Jo to tak bejvá že ? časem jsou karty silnější to co ti je ?ten maník nad tebou psal zase že 480 dožene GTX 1070 v DX12 :)))))běžte hoši zpátky na DDworld tady, fanatismus AMD nikomu neprojde,,,Ale tazatel ať si koupi co chce,,, jestli si myslí že GTX 1060 je horší než rx 480hodně štěstí,,,, PS: na DDworldu jsem nedávno viděl jak rx480 moderátor porovnává s GTX1080 :))))