» Poradna » Programy

Ktoré hry sa dajú hrať cooperativ cez LAN?

Viem že sa to tu už riešilo, ale asi pred rokom... Takže by som sa chcel spýtať na hry ktoré sa dajú hrať cooperatíve, t.j. "dvaja proti AI". Čiže niečo také kde si môžeme "pomáhať", resp. "prechádzať dejom vo dvojici". Napr. ako Serious Sam. Môžu byť aj staršie, len aby to bežalo pod Windows. Nejaké akčné, takticko-akčné, taktické, hocičo... Najlepšie 3D strielačky. Hlavne nie stratégie.  P.S. Prosím Vás nepíšte mi sem hry ktoré nepodporujú coop, lebo sme len dvaja a môj "kolega" nie je zrovna najlepší hráč takže hra typu deathmatch by nebola zrovna zábavná - celkovo keď tam nie je aspoň 4-5 ľudí tak to nieje ono...

Odpovědi na otázku

vietcong!

System Shock 2 (sice trochu postarsi, ale jinak supr)

...ja viem nieje to moc zaujímavá téma, ale ešte skúste niečo napísať. Za tie dva typi ďakujem - vyskúšam...