» Poradna » Programy

Ktora linux (router) distribucia (aj pre Load Balancing) ?

Potrebujem vediet nasledovnu vec.

Aku mam pouzit linux distribuciu ked chcem spojit 2 internety do jedneho, aby sa scitala rychlost, vraj sa
ta funkcia vola nejako Load Balancing. Chcem pouzit nejaku linxovu distribuciu ako "router" ,ktora takto spoji neti.
V PC budu samozrejme dve sietovky alebo tri.

Poradi si s tym:
www.zebra.org ...
www.ipcop.org ...
www.zelow.no ...

???
Dakujem. A prepacte ale Linux velmi nepoznam.

Odpovědi na otázku

Zcela evidentně je vidět, že tomu rozumíš. Takže utíkej od nějakého Linuxu co nejdál. Ne že by to nešlo, je to poměrně jednoduché, ale předpokládá to docela velké znalosti. Ty jsi zjevně v oblasti sítí vzděláním nedotčen, tak neřeš blbosti, kup si nějaké železo, které to umí, a máš vystáráno. Je to možná dražší, ale určitě výhodnější.
Např D-link RV 042, nebo RV 082.

Sorry, není to D-link ale Linksys.