» Poradna » Ostatní

Ktorá je lepšia ?

Dobrý deň,chcel by som sa spýtať aká karta z týchto grafických kariet je najlepšia a oplatí sa?1. MSI GeForce GT 1030 2GHD4 LP OC2. ASUS GT1030-SL-2G-BRK3. GIGABYTE GT 1030 Silent Low Profile 2GChcel by som vedieť váš názor.

Odpovědi na otázku

Použití na co? 1030 je dost slabota, abys nepočítal s ultra detailama

Pokud stavíte tamto PC, tak už vám řekli, že to je pitomost, takže nevím, proč pořád řešíte ty grafiky. Já to tehdy pochopil, že PC máte a rozšiřujete ho o grafiku, nikoli, že kupujete vše. Ta vaše sestava je blbost. Postavte to na R3 2200G. Kupodivu má ta integrovaná grafika dost slušný výkon.https://www.zive.cz/poradna/posudenie-zostavy... Co se týče těch grafik. Grafiku s DDR4 nechcete!!! Takže číslo 1 škrtnou. Ty dvě ostatní už je asi jedno.

PS: ještě další dotaz tazatele, kde ta sestava je vypsaná:https://www.zive.cz/poradna/co-poviete-na-zos...

Všechny jsou o ničem.. to bych raději nechal zatím integrovanou a došetřil na něco rozumného, nebo koupil bazarovku...

Pokud se budeme bavit o GT 1030, tak hlavně verzi s GDDR5. Např. zrovna ta první má DDR4 a výkon takové karty je skoro poloviční. A když sebereme výkon kartě, která prakticky žádný výkon nemá, tak už je to dost nepoužitelné.Nicméně tahle karta je prakticky jako zobrazovadlo na plochu, web a multimédia. Pokud má karta sloužit na hraní čehokoli modernějšího, je třeba přitlačit.Resumé, mezi GT 1030 je úplně fuk která se pořídí, jen nesmí mít osekané paměti, pak už je to jedno.