» Poradna » Mobily

Který telefon vybrat?

Moje tipy jsou:(max do 15 000)Razer 1, 2Pocophone f1Xiaomi Mi 8 Pro Xiaomi blackshark 1,2Pokud je lepší telefon v téhle cenové kategorii do 10 000 můžete napsat návrh ale jsem pro 1 den z výše uvedených.. nelíbí se mi hlavně aktuální obloukový výřez v displeji, požadavky jsou aby vypadal k světu a neměl ten oblouk..Parametry jsou min. 6G ram, optimálně 128 Gb úložiště. Ale primárně prosím o radu který vybrat z výše uvedených děkuji...

Odpovědi na otázku

redaktor Živě.cz |  | Microsoft Windows 10 Chrome 73.0.3683.103

Testoval jsem osobně Pocophone, Mi 8 Pro a Blackshark. Jsou to hodně podobné mobily, ale:- na Pocophone je na dotek i na fotkách znát, kde se šetřilo.- Mi 8 Pro se mi líbil designově, jen ta čtečka otisků v obrazovce funguje v Mi 9 daleko lépe- Blackshark (1) vnímám jako dobrou stylovku. Ale je docela masivní a těžký.Tady z těch bych si vybral to Mi 8 Pro. Dobře vypadá, pěkně šlape, celkově jsem s ním byl po dobu recenze spokojený.

Děkuji za tip cením :)

redaktor Živě.cz |  | Microsoft Windows 10 Chrome 73.0.3683.103

Kdybyste si chtěl přečíst přímo moje recenze, tak:Mi 8 Pro: https://xm.cz/blog/recenze-xiaomi-mi-8-... Black Shark: https://xm.cz/blog/recenze-xiaomi-black... Poco F1: https://xm.cz/blog/recenze-poco-f1/Zkuste pouvažovat o Mi 9: https://xm.cz/blog/recenze-xiaomi-mi-9/A příští týden budu mít recenzi Mi 9 SE (ale to raději jeden z těch třech prvních).

Velice pěkné recenze.. no tak ještě uvidím všechny vypadají bezvadně.Ale určitě jste mě navedli správným směrem.

redaktor Živě.cz |  | Microsoft Windows 10 Chrome 73.0.3683.103

Díky!Jako jestli máte rozpočet na Mi 9, tak není co řešit. Na ten kapkovitý výřez se dá zvyknout a jinak je to fakt hodně dobrý mobil.Karel Kilián

A co Xiaomi Mi 9 ? :) +Nejnovější CPU od Qualcomm - Snapdragon 855+Skvělý foťák za nízkou cenu+Čtečka v displeji- akumulátor 3 300 mAh -> +Qi bezdrátové nabíjení, rychlé nabíjení

redaktor Živě.cz |  | Microsoft Windows 10 Chrome 73.0.3683.103

S tím bych neváhal, pokud má na to tazatel rozpočet.

Strašně se bojím toho obloukového výřezu, na obrázku to vypadá upřímně otřesně.. výkon je lákavý ale netuším jak to bude vypadat.

Na to si zvyknete, výřezu se nebojte. Ničemu to nevadí....Je to nejlepší volba, kterou můžete snad udělat v poměru cena/výkon. Za 13/14k lepší není :D Konkurenta leda hledat u vlajkových lodí Huaweie a Samsungu, to je tak vše :D

To máš pravdu iPhone bych nepřál přej že sou kazovy doporučuji ty samsung lg nebo Huawei ale jestli potřebuješ nadupané mobil tak Samsung Galaxy s10 nebo s9 u LG doporučuji LG G5 nebo LG G7 od Huawei doporučuji Huawei p30

Tak nevim.. me se treba nekazi a vse funguje jak ma, az je to skoro nuda 😀

Souhlasím podíval by sem se na LG mobilu davaj tam fakt suprovy mobilní nebo samsung

Mobilní telefony

I honor nevím jaký je ted nový ale taky doporučuji honori