Který SSD disk?

Dobrý den, vybírám nízkorozpočtový SSD disk na systém (Windows 10) pod 1000 Kč, který z těchto má podle vás nejlepší parametry?- Patriot Burst 240GB- Crucial BX500 240GB- Apacer AS350 PANTHER 240GB- Apacer AS340 PANTHER 240GB- WD Green 3D NAND 240GB- ADATA SU650 3D NAND 240GBRozhoduji se převážně mezi tím Patriotem, Crucialem a Apacerem, který byste prosím doporučili?Děkuji.

Odpovědi na otázku

Tyhle nejvetsi hruzy bych rozhodne vynechal a vzal aspon MX500. Ten je furt velmi levny a ma uveritelny vykon.

No tak se to řeší znovu...

proc resit neco, co uz je vyresene?

Mám obavy, že to vše bude "nízká cena na úkor kvality".

Prisetri si na MX500

UV500 už není takový ojeb, jako všechny ty tebou zmíněné a má to 5 let záruku. V pár eshopech už spadl z původních asi 2000,- pod litr a to nejenom v těch pochybných garážových eshopech, ale třeba i v Alfě:https://www.alfa.cz/product.php

Souhlas. Výtečná volba na repasy, vhodný na nenáročné kancelářské PC/nb.

WD blue. Není úplně nejrychlejší, ale lepší než WD green a WD průměrně vydrží 8 let. Jinak z vešeho seznamu WD Green 3D NAND 240GB .