» Poradna » Web a internet

Který prohlížeč který nesleduje?

Nemůžu se dohledat nějakého dobrého prohlížeče, který by nesledoval. Například duckduckgo by byl v tomto ohledu dobrý, ale jeho vyhledávací schopnosti mi nevyhovují. Našel jsem jeden který funguje dobře na základě google, nesleduje, ale ten zase nepodporuje https://Dalším bonusem by bylo kdyby to mělo ochranu proti spyware a malware, ale to chci asi moc.Máte naké typy?Díky

Odpovědi na otázku

Pleteš si prohlížeče a vyhledávače.

Tak co chceš? Prohlížeč nebo vyhledávač? A přijde mi, že jsi další z těch paranoiků, co si myslí, že po něm každý jde. Něco jako krajkonoš, který nechodí na net s kradenými Windows, ale z Linuxu (protože Windows na něj odesílá kompromitující materiály CIA, KGB, GRU a BIS) a přitom si neuvědomuje, že v Linuxu je na tom úplně stejně.

V Linuxu je možno firefox nastavit do režimu anonymního prohlížení. A zašifrovaná privátní síť plus několik routerů to jistí.

A ve Firefoxu pro Windows to nejde?

Ale, to my víme, zlodějíčku. A neumí to jen Firefox samozřejmě. A dokonce k tomu ani není potřeba Linux. Jenže to bys nesměl být tupé paranoidní zlodějské hovado. A mít pochopitelně legální systém a ne tu parodii na systém, co tam máš. Beztak to tvoje řešení je na 2 věci, stejně o tobě vědí. A co ty tam s tím děláš, by mě fakt zajímalo, když musíš šifrovat síť a mít doma x routerů........to budou asi ty kšefty s nelegálním SW a neoriginálními barvami.

Prehliadač webu Vás nesleduje, ale s každým prehliadačom necháte na každom serveri po sebe stopu, takže Vás FBI aj tak nájde. Máte to marné, vedia čo sledujete, čo sťahujete a s kým sa bavíte, čakajte domovú prehliadku.

http://abload.de/img/snap7563unuiy.pngnebo TOR jsi všude "téměř" anonymně.

Jedině TOR, ale to už "prý" NSA taky sleduje...

Myslel jsem obojí jak prohlížeč tak vyhledávač, ale jsem to napsal to blbě.....O Comodo IceDragon vím.O žádném pořádném vyhledávači ale nevím aby to nezanechávalo moji IP na navštívených stránkách a bylo to zároveň https://Open VPN od CyberGhost testuji, zatím jsem našel jednu nevýhodu, jejich IP adresy jsou na seznamu rozesílatelů spamu a tak se s tím nepodívám na některé stránky které ho blokují.O Tor také vím, ale ještě jsem to nevyzkoušel, má s tím někdo zkušenosti

Tak kromě Tor a ComodoDragon nic?Takže jsem našel po dlouhém hledání tohle:www.whitehatsec.com/aviator/www.ixquick.com/eng/protect-privacy.html?Nemám to zatím vyzkoušené, ale třebas se někomu bude hodit výsledek mého hledání...............

Je stejný jako Mozilla. V procesech se hlásí jako tor a mozilla (dva procesy - někdy nenaskočí do grafický podoby, ale běží). Je pomalejší, flash videa si nepřehraješ, nemá rád mnoho otevřených panelů, na některých stránkách (třeba MF Heute) rád zatuhne cca tak na 1- 2 min., na některý stránky už tě s ní nepustí, jinak je dobrý.Stačí napsat "tor browser", stáhnout a nainstalovat a potom si můžeš zkontrolovat svoji IP adresu, jestli to pomůže proti NSA nevím.

asi máš privátne pripojenie k internetu na planéte zem niekde z inej galaxie. to, že provider vie následne trasovať celú tvoju komunikáciu, je asi nepodstatné

Prohlizec ted myslis webovy prohlizec nebo vyhledavac?Prohlizec: Chromium, Epic Privacy Browser, NoTrax.Vyhledavac zalozeny na Google: StartPage, Ixquick.

Jasně, všechny vyšetřovací a špionážní agentury půjdou zrovna po nějakém člověčku z horní dolní z malinkého státečku uprostřed Evropy.