Ktery procesor do budoucna

Co mi doporučujete z těchto dvou procesoru na časté hraní velmi náročných her ,stahování, vypalováni,posloucháni hudby atd...  a které z těchto dvou procesorů bude výhodnější do budoucna.AMD Athlon 64 X2 3800+, procesor, socket AM2, frekvence jádra 2GHz, frekvence HyperTransport sběrnice 2000MHz, cache 2x512kB, dual core, jádro Windsor, boxovaný s chladičem AMD Athlon 64 3800+, procesor, socket 939, frekvence jádra 2.4GHz, frekvence HyperTransport sběrnice 1000MHz, cache 512kB, jádro Venice, boxovaný s chladičem

Odpovědi na otázku

Do budoucna radsi X2, ne kvuli vykonu, ale kvuli novejsimu socketu, takze bude snazsi vymena procesoru.

V kazdem pripade bych pockal do konce cervence. Po uvedeni platformy Intel Core 2 Duo chysta AMD kvuli konkurenceschopnosti razantni snizeni cen. U dvoujadrovych procesoru ma jit o pokles cen o 35-50%.