» Poradna » Mobily

Který? pište vaše pro a proti

Odpovědi na otázku

Nejlepší HW za daný peníze má z těch ve výběru asi Lumia, ale je to WP a já nemoho s čistým svědomím doporučit ani iOS ani WP. Takže ze zbylých asi alcatel. Sony má sice dobrý HW a velmi dobrou konstrukci těla, ale baterie je vyloženě nedostatečná. Jinak smart phone do 8 tisíc? Jedině google Nexus. Zakoupit v Německu, samozřejmě.

Do 8k můžeš vzít místo 820 rovnou podstatně lepší 920.Ale ty nejspíš netušíš, co potřebuješ. Nevidím žádné požadavky, jen 4 naprosto odlišné mobily. Pokud nemáš žádné požadavky, tak volání a SMS fungují i na mobilu za 1000,-

Proto píšu pište své názory..já vím co chci..jen potřebuju pomoct rozhodnout..

A co tedy chceš? Co má ten mobil umět? Pro své potřeby bych v této cenové relaci vzal Lumii 920 za 6500kč, ale jaké máš ty, netuším.

Jojo, pro tebe, truhlíku, naprostá špica

Jsem moc spokojen.

Nejlepší do 8k je Lumia 920.Bezdrátové nabíjení a barevné gumové kryty http://wmmania.cz/clanky/hardware/originaln... jsou prostě boží.A to nemluvím o dalších přednostech.

Jenže je tam WP

No a to je dobře.Kdyby tam byl např. Android, tak by to byl další jeden z mnoha, který vydrží půl dne a zalaguje, kdykoliv tě chce vydráždit

Hmhttp://blog.gsmarena.com/apple-iphone-5s-battery-t... Nejsou špatný ve výdrži, ale že by nějak spolu s iPhonem váleli, se taky říci nedá. Prostě odpovídá to jejich bateriím a brutálně optimalizovaným prohlížečům/přehrávačům.A stabilita? Android ti (po rootu) alespoň řekne, proč daná aplikace spadla. iOS a WP se ani nesnaží informovat, že aplikace spadla (jen jsi najednou v základní obrazovce).Andorid používám hlavně v Minix Neo X5 a na to, že je to čínskej bazmek, tak je velmi stabilní. Ale chtělo to chvíli ty stabilní apliakce hledat, to ano.

asi netelefonuje a všechno vidí http://necyklopedie.wikia.com/wiki/B%C5%AFh

Pokud jsi myslel "všechno slyší", tak na to je přeborník Android

Vidí, slyší, všude byl, všechno zná... je to často vidět i v blízkém okolí

Varianta1: Proti: Jedná se o mobilní telefon, již jeden mám, další nepotřebuji.Varianta2: Proti: Jedná se o mobilní telefon, již jeden mám, další nepotřebuji.Varianta3: Proti: Jedná se o mobilní telefon, již jeden mám, další nepotřebuji.Varianta4: Proti: Jedná se o mobilní telefon, již jeden mám, další nepotřebuji.Žádné Pro jsem bohužel nenašel.

Já osobně bych šel do Nokie, ale ani Sony bych se nebránil.Alcatel - levný, docela fajnSony - výborný hardwareNokia - výborný hardware i softwareSamsung - možná tak že je levný, jinak je to shit