» Poradna » Programy

Který Office je lepší?

Dobrý den.Mám v počítači Office 2007 a říkám si jestli by nebylo lepší přejít na 2013.Co jsem zaslech tak ve 2013 je možné k cíli dojít více způsobem, ale někteří říkaj, že 2007 jsou přehlednější.Prosim poraďte.Děkuji.

Odpovědi na otázku

Stejně tak jako je Vista zastaralá a oproti dokonalému Windows 8(.1) je shitoidní, tak Office 2007 je oproti dokonalému Office 2013 zastaralé a shitoidní.

Ja mám Office 2007 už roky a som s ním spokojný. O upgrade MS Office ani neuvažujem.Odporúčam ho aktualizoval a nainštalovať preň SP3.

Office 2013 sice nabízí nové funkce a vylepšení, ale vzhled aplikací a písmo ve wordu je otřesné.

Znám spoustu lidí, co stále ještě používají starší Office 2002, 2003 nebo XP a jsou spokojeni. S novým OpenXML jsou spíše problémy, podpora OpenDocument taky není zcela bez chybičky... Takže to bude asi dost subjektivní posuzování...

Záleží, na jaké uživatelské úrovni ty office používáš. Pokud to máš na takové to domácí žvýkání, pak to nemá smysl.

Pokud to je na PC tak 2013 vypadá fakt otřesně (jediné pěkné na tom jsou ikony).Kdybych mohl tak zůstanu na 2010, ale 2013ka byla befélem.Outlook je katastrofa - hned v prvních dnech používání jsem našel x věcí které na 2010 fungovaly a teď nefungují.

na čo všetko využívaš ms office? ak iba na bežnú prácu postačí napríklad https://cs.libreoffice.org/ alebo http://www.openoffice.cz/ no ak chceš mať ms office tak 2007 alebo 2010.