» Poradna » Notebooky

Který notebook?

Který z těchto notebooků byste vybrali? Jeden z nich má 120Hz displej, ale má jen HDD s 5400 otáčkami. Byl by to velký problém? Předem díky za rady

Odpovědi na otázku

Hlavně napiš, na co ho chceš používat.

především na hraní her....ale od září jdu studovat na vysokou školu informatiku, takže bych ho rád využil i k těmto účelům

Ani jeden. Za ty prachy musí mít 16GB RAM a 256SSD a jestli zrovna není tak si tisícovku připlať

To jsem nenašel....nebo je to na úkor grafiky

ale tak samozřejmě RAM bych časem dokoupil :)

mužeš si tam dát hdd s 7200 otačkami, nebo nejlépe ssd místo hdd nebo do m.2 slotu o záruku by si neměl přijít

Jestli je jen jako sekundární disk pro hry a data, tak si myslím, že 5400 ot/s problém není. Ten 120 Hz monitor bude velká přidaná hodnota

Taky mě láka ta 120 Hz.....ale pokud budu mít hry a porgramy nainstalované na tom HDD 5400, bude to o hodně pomalejší oproti 7200?

Nebude.Rozhodně měj systém na SSD.