Který notebook spíš na hry (hardware)

Ahojkdysi jsem hrával World of Warcraft a zkusil bych znovu s příchodem nového datadisku. Akorát stolní počítač je obsazenej dětma a tak mám na výběr ze dvou notebooků.- Lenovo 81NB má jen 4GBRAM, ale má Rizen 3200U s integrovanou Radeon vega 3.- Lenovo X1 Yoga gen3 má i5-835OU s Intel HD620 a 8GB RAM.Já si myslím, že by se vyplatilo koupit 8GB SO-DIMM a přidat je do 81NB aby měl 12GB RAM, ale zase ta Yoga má o dost silnější procesor. Takže mám to udělat nebo bude lepší ta Yoga.díky

Odpovědi na otázku

Děkujeme za informaci, hodně štěstí v rozhodování.

Ani jeden jsou to starý krámy. Na WOW ti stačí i5 11 generace úsporný CPU + IrisXE a nebo něco od AMD s integrovanou vegou Ryzen 5 5600u + 16GB paměti v dualu a 512 SSD NVE....cena je kolem 12-18k.

Díky za odpověd,já samozřejmě vím, že by to chtělo 5600u nebo podobně.Na duhou stranu, co jsem se díval na youtoube tak na nějaké nízké detaily by to jet mohlo. Rozuměj, možná mně to wow ani už nebude bavit.

Jediným řešením je asi to vyzkoušet na oba nahrát a uvidíš.

Z těch dvou bude ta joga na hry o něco lepší, i když oba dva nejsou na hry moc vhodné vzhledem na nízký celkový výkon.

V příštím čísle Computeru bude test notebooků vhodných i na hry