» Poradna » Notebooky

Ktery notebook je lepsi?

Dobry den, chtel bych vas pozadat o pomoc. Rozhoduji se mezi temito dva notebooky. Oba stoji 23000. Ktery by byl lepsi? Vyuziti do skoly, na hrani her a na upravu fotek. A mel bych dotaz: Co je to ten antireflexni displej? Ten ma ten Dell. Znam jenom leskly a matny. Matny ma ten HP. Ale antireflexni neznam.Co to je? Neni to treba jen leskly displej prelepeny nejakou folii nebo tak? Nebo je to matny displej, ale pod jinym jmenem? Ponevadz jsem nekde cetl, ze antireflexni = matny.Za odpovedi predem dekuji:1)Dellhttps://www.alza.cz/gaming/dell-g3-15-gaming-new2)HPhttps://www.alza.cz/hp-pavilion-gaming-15-ak

Odpovědi na otázku

Vzal bych Dell, protože má 2 disky a tovární servis takže to nemusíš v případě poruchy nikam nosit, ale přijedou za tebou.

Dobry den, dekuji za odpoved. Taky bych radsi vzal ten Dell, ale co ten antireflexni displej? Co to je? Takovy typ neznam a nechci koupit spatne. To je nejaka povrchova uprava nebo je to jenom leskly displej prelepeny folii? Na Googlu jsem nic moc nenasel.Dekuji.

je to kompromis mezi matnými a lesklými displeji

Od HP jedině ProBooky, EliteBooky a ZBooky, to jsou řady, které jsou považované za kvalitní. Na hraní má HP řadu Omen

Za mě určitě dell, už jen kvůli 2 diskům :D

ten dell, a zaroven ani jeden :)