» Poradna » Notebooky

Který notebook je lepší

chci koupit notebook. ještě jsem žádný neměla a mám zvolené už dva kandidáty buď :1. HP Pavilion 15-e042sc modrý2. HP pavilion g6- 2301sc AMD E2který je pro mně lepší ? budu ho využívat na klasické činnosti tzn. koukání na filmy, fotek, videí, psaní seminárních prací na VŠ, sem tam psaní poznámek na VŠ a jinak chatování na internetu a poslouchání hudby. máte některý vy ? nebo jaké máte zkušenosti ? Děkuji za radu

Odpovědi na otázku

Radši ani jeden.http://www.czc.cz/nb-acer-travelmate-p453-m... http://www.czc.cz/hp-probook-4540s/117654/p... Tohle jsou takové universální stroje. Aspoň co se rozpočtu týče. Jinak v Computeru by měl být tento měsíc test notebooků do 12k Kč s dph.

Ty Paviliony opravdu ne, zbytečná dedikovaná grafika (kurvítko) a zpracování typu "když to bude ležet na stole, tak to snad přeije záruku" a pár dalších věcí, kvůli kterým bych nad nimi ani nepřemýšlel.Dávám hlas ProBooku, za tuhle cenu má bezkonkurenčně nejlepší zpracování (kovový!), potkávám jich ve škole hodně (i těch starších plastových) a nikdo si nestěžuje (nějaké chybky tedy má, ale za tu cenu...).Jestli to jde, tak počkej na ten test, zjistíš, co za ty peníze můžeš dostat a vybrat si líp, přičemž výkon tě vůbec nemusí zajímat.