Který notebook je lepší?

Prosím poraďte, který notebook je lepší. Díky

www.czechcomputer.cz ...

Odpovědi na otázku

Chlape tak v tomot prípade je to šuma fuk..tu možno rozhoduje design značka (prikláňam sa k HP)..alebo možno trošku výkonnejší procak u HP ale to je zanedbateľný rozdiel...:)..a možno jemne v cene..ale to také rozdiely nič moc..

Vždyť jsou skroro stejné!
Nenapsal jsi účel počítače, tak co bys chtěl slyšet? Anketu oblíbené značky??

No vidis .... ten rika HP .... ja zase rikam HP nikdy, to radeji Asus nebo MSI nebo neco jineho. V tomhle pripade jednoznacne MSI .... duvod ?? ... vykonove temer stejne, ale MSI ma prece jen o neco lepsi "vystupni vybavu" a hlavne ....ma plnohodnotnou klavesnici, kterou bude mit HP v roce 2011

kupte si Asus F5Z