Který monitor:

Mám tu 2 monitory ale nevím který vzít. LG 27GL850 - LED monitor 27LG 27UD88-W - LED monitor 27Dík

Odpovědi na otázku

LG 27GL850 - LED monitor 27

A myslíš že 4k není lepší? I když která karta dá dneska všude 60fps že na 4k.

... nejdříve se musíš rozmyslet, jestli chceš 4k a nebo ti stačí QHD, ale zase 144Hz a G-SYNC - OK na hry ...

Právě ještě nevím. Uvažuji. Ale zase QHD není tak náročné jako 4k.

a grafiku máš jakou? já ted kupoval také monitor 32 2560x1440 a gtx980 má už co dělat

Gtx 1080 ti. Ale 4k taky není všude 60fps. A zase QHD 144Hz. A zas nevím co je lepší jestli třeba 4k střední detaily nebo max detaily QHD kvůli výkonu.

Mensi rozliseni, vyssi detaily a vyssi fps. Takze QHD.Ta karta zvlada i vic, ale do 4K bych ji nenutil.Spis se soustredte na to, aby to byl poradny monitor. Takze zadne TN sracky, idealne vzit neco s Gsync atd.

Tak dík.Tak vezmu ten Lg QHD.