» Poradna » Mobily

Který je lepší?

Dobrý den, chtěl bych se zeptat který z těchto 2 telefonů je lepší.Xiaomi Redmi 7A, 2GB/32GB / Meizu M6T 32 GBhttps://www.czc.cz/xiaomi-redmi-7a-2gb-32gb-... https://www.electroworld.cz/meizu-m6t-32-gb-modry

Odpovědi na otázku

Ani jeden. Po základních, ale použitelných smartphonech se dívej tak od 3500kč výše. Jinak těch ušetřených 7 stovek bude mrzet. Základem je minimálně 3GB RAM, to ten Xiaomi nemá. A u Meizu sice ano, ale je to podřadná značka s mizerným chipsetem a nevyladěným SW.

... tak lepší je třeba tento: https://www.czc.cz/xiaomi-redmi-note-7-3gb-3... ...

Jj, osobně bych ale volil variantu 4/64GB Jsem moc rád, že když jsem kupoval note 4, že jsem pár těch kaček za to přidal.

Přesně tak. Krom větší paměti je výhoda dostatečného úložiště, které u těch menších pak každý řeší SD kartou. A není nic lepšího, když SD karta začne v mobilu chcípat zrovna v tom nejméně vhodném okamžiku.

To mi povídej, stalo se mi to měsíc zpátky v Řecku Vesele fotím, pak jsem nějaké nepovedeniny smazal, zase chvíli fotil a když jsem pak mrkl do galerie, tak ty nepovedeniny tam pořád byly a z těch fotek natočených po nich, žádná uložena nebyla. Karta si nemohla vybrat lepší okamžik je chcípnutí Navíc v lokalitě mimo signál, takže těch pár posledních fotek se ani nemohlo synchronizovat do fotek google. Naštěstí ale karta odešla takovým způsobem, ze všechno šlo číst, nešlo jen mazat a zapisovat na ni. Takže až budu kupovat nový telefon, bude to už bez SD a minimálně se 128GB úložištěm. Karty už nechci ani vidět A to nekupuju žádné noname dreky, jedině Samsung nebo SanDisk. A mimochodem toto byla karta SanDisk a dokonce už druhá, před pár lety mi odešla v zrcadlovce taky SanDisk.

Předloni stejná zkušenost. Sice jsem jí mohl reklamovat, jenže bych tím někomu daroval i své soubory. Dneska na SD mám jenom muziku.

... tak to já taky. Uvedl jsem variantu 3/32GB jen proto, aby to měl trochu levnější, ale přesto už použitelné. ...

a je to tu zas-dotaz byl kterej z těch dvou je lepší- a zase tu brblate mimo otázkuza mě bych vzal to meizu

Tak když se mě někdo bude ptát, jestli je lepší skočit z okna nebo pod vlak, tak mu taky nebudu sofistikovaně radit, ale řeknu mu, že obojí je blbost. A to platí i v případě, když se někdo ptá na dva výrobky, z nichž oba dva jsou krámy. Z těchto dvou bych doporučil Xiaomi, přeci jen je to zavedenější značka a má hardware i software lépe vyladěný. Jenže je průšvih, že tohle je totální low-cost a má to jen 2GB RAM, což už dnes prostě nestačí. Meizu má sice 3GB, ale zase je to Meizu

Meizu nebrat vubec. Redmi 7A neni uplne spatny, ale jak uz bylo receno, 2GB pameti je malo. Bohuzel 3GB verze se u nas neprodava, je dorutpna jenom v Cine a Indii. Redmi Note 7 je v soucasne dobe skvelou volbou za ty penize, navic ma vysoce nadprumerny fotak (v dane cenove tride) a skvelou vydrz na baterii.