Který je lepší?

Dobrý den Doma mám PC s Intel Core I3 2120 a Intel Core 2 Quad Q8200Poradíte mi který je lepší? Děkuji za odpověď

Odpovědi na otázku

Nečekaně je to ta i3 .

Co je na tom nečekaného, když tiká o 1GHz rychleji a ještě v té době (u procesorů 2000) přišel obrovský skok ve výkonu na jádro (IPC). Ostatně kdo tehdy koupil i5 2500K a nataktoval ho k 5GHz, tak na něm může v pohodě fungovat ještě dnes a ani v nejnovějších hrách si nemusí nějak extra stěžovat (byť pár výjimek se už najde)

To byl sarkasmus vztažený k autorovi dotazu, zapomněl jsem zvednout cedulku s nápisem SARKASMUS, sry .(K těm vyjímkám, třeba BF1/5 a další nový MP hry...

V troleni si najlepsi ty.