» Poradna » Počítačové sítě

Který CLOUD na uchovávání dat ?

Ahoj,který Cloud na uchovávání dat ?Dropbox,iCloudSkyDriveGoogledata (nevim jak se jmenuje jeho cloud) či ještě jinýpožadavky:aby to šlo přemisťovat jednoduše mezi W7, W8 (SkyDrive integrace v Metru sem si všimnul)Apple iOS, Android 2-4aby šli posílat věci uložené v cloudu i lidem co nemají účet, (třeba něco do cloudu nahraji kamarádovi a on si to může z toho stáhnout zná li odkaz aniž by měl jakýkoliv účet, anebo pokud má účet u stejné cloudové služby)aby byl free a měl aspoň 20 GB + možnost rozšířit v placené variantě na 500 GBDíkyAhoj

Odpovědi na otázku

"aby byl free a měl aspoň 20 GB"Žádný.Skydrive dal možnost starším uživatelům zdarma 25 GB. Ale noví dostanou 7GB.http://www.lupa.cz/clanky/microsoft-skydrive...

no jo a jakym fíglem se to obchází ?i těch 7 GB by stačilo, za jak dlouho mi uvolní limit na 25 GB ?a jaký další cloud ? slyšel jsem že je nějaký nový co je zatim jen beta a ten je prej daroval hodně místachce se zeptat, z toho cloudu pak můžu stahovat maximální možnou rychlostí co mám připojení nebo je to omezený na free/pay účet nebo je to jako u Ulozto.cz ?

Jakou máš rychlost připojení?

Skydrive.Žádným fíglem se to neobchází. 25 GB je minulost, přítomnost je 7 GB zdarma a další kapacity za levný peníz.. Určitě se to v budoucnu změní, žádný slib nedali.Omezení na rychlost tam není, pouze fyzikální možnosti.Nějaké srovnání:http://windows.microsoft.com/cs-cz/skydrive/compare

Nejlepší cloud je freecloud, je boží, sice hapruje každých 20 minut ale zadara nádhera, můžeš si s ním dělat co chceš http://www.freecloud.cz/

No, nekupte to, když je to tak laciný.Co na tom, že vědra trochu tečou a holínky jsou všechny levý...http://www.youtube.com/watch

Náhodou bomba věc, jen si ty data tam musíš zazálohovat, páč je to bez garance.Ale jinak fakt super.

"freecloud, je boží, sice hapruje každých 20 minut ale zadara nádhera"To je super rada.Ještě víc cool je radit webhosting na pipni.cz místo online úložiště dat.Byl jsi na lobotomii jen jednou?

freecloud.cz není webhosting, lamo!

Co jsi poradil tazateli, ty hlavo dubová?Aby dělal na freecloud.cz přesně to, co provozovatel zakazuje.A ještě ho vychvaluje, že hapruje co 20 minut.."Uživateli je zakázáno ...:- využívat ftp prostor serveru pro úložiště nadměrného množství dat, která nejsou součástí webové prezentace či aplikace nebo používat tento prostor pro výměnu souborů s třetími osobami"

Ale nesmíš zas až tak žrát podmínky, třeba kdyby všichni dodržovali podmínky share serverů tak by na nich nic nebylo.Nehledě na to, že nikde není definované co je to nadměrné množství

... a navíc se vše dá udělat, aby bylo naoko součástí webové prezentace a těžko nějak vyřešit ten poslední problém, když je soubor součástí webové prezentace, tak se nedá zamezit tomu, aby byl vyměněn s třetími osobami, to jako, že někdo dodá nějaký soubor a ten soubor ho vymění za nějaký, který tam je? Takovou ekčenž jo? Takže freecloud.cz je nej freecloud

A co když do té web prezentace nikdo nebude mít přístup? Součástí webové aplikace to bude. A s tou ekčenž je to nesmysl, tak je to vyžešené. Jak říkám, uplně bestovní mega moc dobrý freecloud muck

Umíš přečíst aspoň návod k prášku na praní?Je to plně na uvážení poskytovatele."- provozovat jakékoliv servery, jež se i částečně dají zařadit do výše uvedených kategorií, přičemž případné zařazení uživatelova obsahu do některé z výše uvedených kategorií je plně na uvážení poskytovatele"

No ano, jenže ty podmínky jsou dělané pro to, aby bylo možné ukončit servery, které něčím hodně porušují nějaká pravidla. Nevidím důvod proč nepoužít freecloud.cz pro účely, které jsou vzneseny v tomto vlákně, klidně ten dotaz může být položen ve foru na pipni.

Zkus sugarsync, muzes sdilet s odtatnimi data, ale hlavne muzes tam nahrat neco, co nechces mit na lokalnim desku, jen v cloudu, to treba u skydrive vubec nejde, tam musis mit vsechno co chces mit v cloudu, i lokalne.

zatim jsem zistil že nejlepší je SKydrive, pokud funguje, službu J8Cloud mohu na win využít nebo ne <iCloud> ? nenašel sem instalačku

Skydrive, odzkoušeno na Win 8 a Outlook.com