Ktery BROWSER krome IE umi ukladat do .MHT ?

Chtel bych prejit na jinej prohlizec nez je ten stupidni IE, protoze ma blby ovladani a spoustu der, ale libi se mi na nem jedna vec, kterou sem jinde nenasel, a to ukladani souboru ve formatu MHT. Protoze kdyz si chci ulozit stranku, tak nevidim duvod proc si ji ukladat jako desitky a stovky souboru (html + adresar plnej souboru) kdyz to muzu mit vsechno pekne v 1 souboru s priponou mht... Znate nekdo nakej alternativni prohlizec kterej by umel ukladat v tomto formatu? (ci nejakem podobnem, proste cela stranka -> jeden soubor) Poradte prosim, dik. (Mimochodem ja vim, ze MyIE to umi,protoze je to nadstavba IE,ale taky s nim sdili bezpecnosti diry,ja bych radsi nakej prohlizec typu Opera,Mozilla + plugin,kdybyste nekdo znali, ja nic nenasel  )

Odpovědi na otázku

To je dost beznadějné, poněvadž .MHT soubor je enkódován a dekódován Outlook Expressem, a ani IE bez instalovaného OE jej neumí přečíst. (Tak alespoň pravil Microsoft.) Zde to závisí na OE a ne na IE. Pochybuji že existuje plugin pro třeba Mozillu který by volal funkce OE...

Existuje rozsireni pro Mozillu, ktery to umi ukladat do zipu.