» Poradna » Ostatní

Který blesk bude lepší?

Zdarec chlapi,nevim,jestli sem dotaz patří,ale beru blesk jako ostatní elektroniku,a určitě jsou mezi váma i fotografové Mám zrcadlovku Nikon D3200 (pro začátky-učim se) ,a chtěl bych k ní nějaký externí blesk.Koukal jsem na tyto dva :https://www.fotolab.cz/eshop/blesky/blesky/nikon... https://www.fotolab.cz/eshop/blesky/nissin-di700... Dá se říct,který je lepší?Nic extra od něj neočekávám,snad jen aby fungovaly i na dálku,což oba dva fungujou.U toho Nikonu asi bude výhoda ty diody pro točení videa za šera... Moc díky za případnou radu,mějte se,Jirka

Odpovědi na otázku

Ten Nisin má dvojnásobný výkon - směrové číslo 48/105, Nikon má 24/100

Zdravím,takže ten Nisan?

Nikon má 24 ale při 24 mm ... při nastavení na 100 bude mít víc.

Chlapi tak mi pán doporučil spíš ten Nissin,viz :Dobrý den,každý z uvedených blesků má samozřejmě své klady.Nikon SB 500 má směrné číslo 24, kompaktnější rozměry a LED světlo pro osvětlení scény při natáčení videa.Nissin A700 konektor pro externí zdroj energie, 3.5 mm jack konektor pro připojení do systému studiových blesků, X konektor pro připojení blesku synchronizačním kabelem, zoom 24-200, vysouvací rozptylovou destičku, vysouvací bílou odraznou destičku atp…Nicméně, pokud vám nejde o využití světla při videu (led světlo u Nikonu), pak bych určitě pro focení doporučoval Nissin Di700AS přáním příjemného dneDaniel KubíčekProduktový specialista internetového prodeje daniel.kubicek@cewe.cz CeWe Color, a.s.,Tel: +420 272 071 115 Kloknerova 2278/24 148 00, Praha 4 - ChodovESHOP.FOTOLAB.cz CEWE-FOTOKNIHA.cz FOTOLAB.cz