Který Asus má stejné spodní šasi jako Asus F3Ka ?

Dobrý den, hledám spodní šasi na Asus F3Ka a nemůžu ho nikde sehnat. Hledám kvůli pantu,ten drží už jen v displeji ,zbytek je popraskaný a už to ani není za co chytit ten pant, nejspíš nezbude než to nějak udělat aby to tam drželo, jinak jako stolní pc stačí :)díky za rady.Michal

Odpovědi na otázku

podívám se v práci, ale mám pocit že podobný asus jsem už vyhodil.Vytržený pant z šasi už jsem několikrát s úspěchem opravil "plastikou" z dvousložkový epoxidový modelíny (takový dva válečky, smíchá se to a za 30min je to jak kámen).Podle rozsahu vylomení se to musí zpevnit kusem plechu vhodnýho tvaru a zakomponovat do modelíny, vyplnit roh a případně tam rovnou integrovat šroub cca M3 a pant chytit matičkou + pojistit povolení. Případně se to dá po vytvrzení navrtat a vrut narvat přímo do toho tmelu (kupodivu to drží). Je to piplačka.Pokud jsou jen ulomený pouzdra šroubků tak tmel s hliníkovým plnidlem, poskládat kousky a zalepit např takhle.. https://dl.dropboxusercontent.com/u/48399073/displej_RP_opr...

díky zajímavé....uvidím...už jsem se díval a mohlo by být stejné F3T,F3J,F3M51....