Kterou z těhle flashek ?

Jako náhradu za odešlý flashdisk jsem si vytipoval tyhle. Kterou z nich byste doporučili nejspíš ? Případně, pokud máte tip na úplně jinou v téhle ceně, sem s ní. Dražší nechcu. Preference jsou samozřejmě hlavně rychlost, pak asi odolnost...spíš se mi pozdává ta Verbatim, nevíte, jak je ten Kingston na tom po stránce rychlosti ? Co jsem našel, tak je o něco pomalejší....díky všem za odpověď !
Verbatim : www.alfacomp.cz ...
Kingston :www.alfacomp.cz ...

Odpovědi na otázku

8MB/s zápis je celkem dobrá hodnota, ale čtení 11 je dost málo, mrkni se na zive forum jestli tam není někde test toho kingstonu. http://forum.zive.cz/viewtopic.php...

Navíc na aukru seženeš flash disk za směšnou cenu, jsou tam prodejci co to sem luftujou ve velkym z usa. Jen bacha na nýmandy z čínskejma fejkama.

Díky, taky se mi zdálo těch 11 MB/s čtení málo...na fóru jsem ten Kingston nenašel. No, Aukro spíš ne...

Kubo, ať si kdo chce, co chce říká.
Mrkni se po PQI, a budeš zívat.

Díky, bohužel, Alfa je nemá a platit X peněz za dopravu se mi nechce. Ale díky za tip

Doporučuju flashku slivovice.

Slivku nepiju, když už na "tvrdý", tak jedině Finlandia . Jinak dobrá vína (bílá)